Uczniowie czarnkowskiego "ogólniaka" laureatami konkursu o uzależnieniach

Obejrzyj galerię (Liczba zdjęć: 33)

 

27 listopada br. uczniowie szkół ponadpodstawowych z powiatu czarnkowsko-trzcianeckiego zmierzyli się po raz dziewiąty w konkursie wiedzy o uzależnieniach. Zwycięzcami zostali uczniowie reprezentujący Liceum Ogólnokształcące w Czarnkowie.

REKLAMA

Konkurs został przeprowadzony na terenie Zespołu Szkół im. Józefa Nojego w Czarnkowie. Udział w nim wzięło 9 trzyosobowych reprezentacji szkół ponadpodstawowych z powiatu czarnkowsko-trzcianeckiego. 

Podobnie jak w latach poprzednich, uczestnicy turnieju musieli przygotować plakat prezentujący treści związane ze szkodliwym wpływem uzależnień na zdrowie i inne aspekty życia człowieka, rozwiązać test wiedzy oraz pokonać specjalnie przygotowany tor przeszkód. 

Po zaciętej rywalizacji podsumowano punkty zebrane przez każdą z drużyn z poszczególnych etapów. I tak pierwsze miejsce zajęli uczniowie z Liceum Ogólnokształcącego w Czarnkowie, drugie miejsce – drużyna reprezentująca Edukację Lubasz, a trzecie miejsce przypadło gospodarzowi tegorocznej edycji, czyli Zespołowi Szkół w Czarnkowie. 

Wszystkie zwycięskie drużyny otrzymały dyplomy oraz nagrody ufundowane przez Starostę Czarnkowsko-Trzcianeckiego. 

Organizatorem konkursu była Komenda Powiatowa Policji w Czarnkowie, Powiatowa Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna w Czarnkowie oraz Wydział Promocji, Ochrony Zdrowia i Spraw Społecznych Starostwa Powiatowego w Czarnkowie. 

- Zwycięzcom gratulujemy i zachęcamy do udziału w kolejnych konkursach - mówi Karolina Górzna-Kustra z KPP w Czarnkowie. - Serdecznie dziękujemy dyrekcji oraz nauczycielom Zespołu Szkół im. Józefa Nojego w Czarnkowie za pomoc w organizacji tego przedsięwzięcia - dodaje.


To może Cię także zainteresować:

Źródło: KPP Czarnków / Karolina Górzna-Kustra

 

Poglądy przedstawione w niniejszym materiale są wyłącznie poglądami Autora. Materiał został opublikowany przez Autora - zachowana pisownia oryginalna tekstu. Szczegółowe informacje znajdziesz w Regulaminie. Jeśli uważasz, że niniejsza publikacja jest jego naruszeniem lub narusza ona obowiązujące przepisy prosimy o zgłoszenie tego faktu TUTAJ.

Podoba Ci się to, co robimy?

Postaw nam kawę, a będziemy pracować jeszcze lepiej :)

Przeczytaj także:

DDWLKP.pl PCH24.info PCT24.pl PMI24.info PNT24.info POB24.info PP24.info.pl PSZ24.info PZL24.info

© 2012 - 2017 Dzień Dobry Wielkopolsko. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Logotypy Dzień Dobry Wielkopolsko, PCT24.pl, PSZ24.info, PZL24.info, PCH24.info, PMI24.info, PNT24.info, POB24.info, PP24.info.pl, Chcę być FIT, Skuteczna Reklama Lokalna są znakami powiązanymi z Portalem Dzień Dobry Wielkopolsko oraz jego wydawcą ROZWOJOWI.com, którego są własnością. Mogą być wykorzystywane w celach zgodnych z przeznaczeniem i za zgodą wydawcy. Użytkowanie portalu oznacza zgodę na jego Regulamin oraz Politykę Prywatności.

Używamy plików cookie, żeby ułatwić Ci korzystanie z portalu. Dowiedz się więcej o celu ich używania w naszej Polityce Prywatności i Regulaminie Portalu.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki