Uczniowie z Cloppenburga w trzcianeckim Ratuszu

Obejrzyj galerię (Liczba zdjęć: 14)

 

W czwartek, w trzcianeckim Ratuszu gościli uczniowie z Cloppenburga. Niemieccy przyjaciele nie po raz pierwszy odwiedzają swoich rówieśników z Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych im. Henryka Sienkiewicza.

REKLAMA

W sali sesyjnej uczestników wymiany przywitali: Burmistrz Trzcianki - Krzysztof Czarnecki oraz Zastępca Burmistrza - Grażyna Zozula. Włodarz opowiedział gościom o mieście i gminie, planach inwestycyjnych, przybliżył po krótce lokalną historię oraz przedstawił zakres zadań urzędu. Choć uczniowie nie mieli zbyt wielu pytań, to uzyskali wyczerpujące odpowiedzi na wszystkie nurtujące zagadnienia.

Na zakończenie uczniowie otrzymali skromne pamiątki w postaci folderu prezentującego naszą małą ojczyznę oraz opaski z symbolem Trzcianki – Sarenką.

 

To może Cię także zainteresować:

Źródło: trzcianka.pl / Leszek Malicki | foto: trzcianka.pl

 

Poglądy przedstawione w niniejszym materiale są wyłącznie poglądami Autora. Materiał został opublikowany przez Autora - zachowana pisownia oryginalna tekstu. Szczegółowe informacje znajdziesz w Regulaminie. Jeśli uważasz, że niniejsza publikacja jest jego naruszeniem lub narusza ona obowiązujące przepisy prosimy o zgłoszenie tego faktu TUTAJ.

Podoba Ci się to, co robimy?

Postaw nam kawę, a będziemy pracować jeszcze lepiej :)

Przeczytaj także:

DDWLKP.pl PCH24.info PCT24.pl PMI24.info PNT24.info POB24.info PP24.info.pl PSZ24.info PZL24.info

© 2012 - 2017 Dzień Dobry Wielkopolsko. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Logotypy Dzień Dobry Wielkopolsko, PCT24.pl, PSZ24.info, PZL24.info, PCH24.info, PMI24.info, PNT24.info, POB24.info, PP24.info.pl, Chcę być FIT, Skuteczna Reklama Lokalna są znakami powiązanymi z Portalem Dzień Dobry Wielkopolsko oraz jego wydawcą ROZWOJOWI.com, którego są własnością. Mogą być wykorzystywane w celach zgodnych z przeznaczeniem i za zgodą wydawcy. Użytkowanie portalu oznacza zgodę na jego Regulamin oraz Politykę Prywatności.

Używamy plików cookie, żeby ułatwić Ci korzystanie z portalu. Dowiedz się więcej o celu ich używania w naszej Polityce Prywatności i Regulaminie Portalu.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki