Uczniowie z Roska z medalami z Mistrzostw Polski

Obejrzyj galerię (Liczba zdjęć: 8)

 

W Jastrowiu odbyły się Mistrzostwa Polski Nordic Walking w Maratonie oraz Mistrzostwa Polski sztafet w Nordic Walking. Sztafeta z Roska w składzie Mateusz Frąckowiak, Jan Stochaj, Aleksandra Szmed i Martyna Kaźmierczak zajęła drugie miejsce.

REKLAMA

Przegrali tylko z wyżej notowaną sztafetą z Dziemian w składzie Kuśnierek, Knitter, Wysocki, Dziemiński. Indywidualnie najlepszy czas zawodów uzyskał Mateusz Frąckowiak. Jastrowie gościło zawodników już po raz siódmy. Trasa wiodła wokół jastrowskiego jeziora ze startem i metą na plaży. Rywalizacja zgromadziła najlepsze drużyny oraz zawodników z całej Polski. Wśród seniorów w sztafecie mieszanej wygrała drużyna Nordic Walking Poland 1 (Brzozowski, Jachimowicz, Kubiszyn, Deląg) z czasem 4:48:57, KS Metraco Polkowice (Kurzawska, I. Okrzesik-Frąckowiak-Wieleń, Grygorowicz, Jędrasiak) zostało najlepszą sztafetą kobiecą (5:21:16), a tytuł Mistrzów Polski sztafet męskich obroniła TKKF Krzna Biała Podlaska (Wetoszka, Biłek, Gajewski, Laskowski) z czasem 4:44:30.

 

To może Cię także zainteresować:

Źródło: kontakt@ddwlkp.pl | foto: kontakt@ddwlkp.pl

 

Poglądy przedstawione w niniejszym materiale są wyłącznie poglądami Autora. Materiał został opublikowany przez Autora - zachowana pisownia oryginalna tekstu. Szczegółowe informacje znajdziesz w Regulaminie. Jeśli uważasz, że niniejsza publikacja jest jego naruszeniem lub narusza ona obowiązujące przepisy prosimy o zgłoszenie tego faktu TUTAJ.

Podoba Ci się to, co robimy?

Postaw nam kawę, a będziemy pracować jeszcze lepiej :)

Przeczytaj także:

DDWLKP.pl PCH24.info PCT24.pl PMI24.info PNT24.info POB24.info PP24.info.pl PSZ24.info PZL24.info

© 2012 - 2017 Dzień Dobry Wielkopolsko. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Logotypy Dzień Dobry Wielkopolsko, PCT24.pl, PSZ24.info, PZL24.info, PCH24.info, PMI24.info, PNT24.info, POB24.info, PP24.info.pl, Chcę być FIT, Skuteczna Reklama Lokalna są znakami powiązanymi z Portalem Dzień Dobry Wielkopolsko oraz jego wydawcą ROZWOJOWI.com, którego są własnością. Mogą być wykorzystywane w celach zgodnych z przeznaczeniem i za zgodą wydawcy. Użytkowanie portalu oznacza zgodę na jego Regulamin oraz Politykę Prywatności.

Używamy plików cookie, żeby ułatwić Ci korzystanie z portalu. Dowiedz się więcej o celu ich używania w naszej Polityce Prywatności i Regulaminie Portalu.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki