Uczniowie z wizytą w kociarni

Obejrzyj galerię (Liczba zdjęć: 6)

 

12 stycznia br. uczniowie ze Szkoły Podstawowej nr 1 w Czarnkowie udali się do kociarni w Trzciance, by podarować kotom suchą karmę zakupioną z pieniędzy zebranych w ramach akcji "Puszka dla głodnego brzuszka" organizowanej przez panią Karolinę Sroka w sali 118. Do puszki trafiło łącznie 120 złotych ofiarowanych przez uczniów z klas 7b, 6d i 5c.

REKLAMA

Podczas wizyty w trzcianeckim pogotowiu dla zwierząt uczniowie dowiedzieli się, że prawie wszystkie koty przeznaczone są do adopcji, ponieważ ciężko znoszą niewolę. W tej chwili przebywa tam kilkadziesiąt kotów, które są odrobaczone, zaszczepione i wysterylizowane. Kota można zaadoptować za symboliczną złotówkę lub paczkę karmy. Kociarni można pomóc również w inny sposób – poprzez przekazywanie darowizny pieniężnej lub pod postacią kamy dla kotów.

Uczniowie wraz z opiekunką zachęcają do odwiedzin kociarni oraz do wzięcia udziału w drugiej edycji akcji "Puszka dla głodnego brzuszka", która odbędzie się wiosną.

 

Więcej o kociarni TUTAJ 

 

To może Cię także zainteresować:

Źródło: jedynka.czarnkow.pl / Karolina Sroka | foto: jedynka.czarnkow.pl

 

Poglądy przedstawione w niniejszym materiale są wyłącznie poglądami Autora. Materiał został opublikowany przez Autora - zachowana pisownia oryginalna tekstu. Szczegółowe informacje znajdziesz w Regulaminie. Jeśli uważasz, że niniejsza publikacja jest jego naruszeniem lub narusza ona obowiązujące przepisy prosimy o zgłoszenie tego faktu TUTAJ.

Podoba Ci się to, co robimy?

Postaw nam kawę, a będziemy pracować jeszcze lepiej :)

Przeczytaj także:

DDWLKP.pl PCH24.info PCT24.pl PMI24.info PNT24.info POB24.info PP24.info.pl PSZ24.info PZL24.info

© 2012 - 2017 Dzień Dobry Wielkopolsko. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Logotypy Dzień Dobry Wielkopolsko, PCT24.pl, PSZ24.info, PZL24.info, PCH24.info, PMI24.info, PNT24.info, POB24.info, PP24.info.pl, Chcę być FIT, Skuteczna Reklama Lokalna są znakami powiązanymi z Portalem Dzień Dobry Wielkopolsko oraz jego wydawcą ROZWOJOWI.com, którego są własnością. Mogą być wykorzystywane w celach zgodnych z przeznaczeniem i za zgodą wydawcy. Użytkowanie portalu oznacza zgodę na jego Regulamin oraz Politykę Prywatności.

Używamy plików cookie, żeby ułatwić Ci korzystanie z portalu. Dowiedz się więcej o celu ich używania w naszej Polityce Prywatności i Regulaminie Portalu.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki