Uczniowie Zespołu Szkół nagrodzeni finansowo przez THULE Polska

Obejrzyj galerię (Liczba zdjęć: 1)

 

W ramach podpisanego w dniu 30 sierpnia 2019 porozumienia pomiędzy Zespołem Szkół w Krzyżu Wielkopolskim a Firmą THULE Polska, uczniowie, którzy kształcą się w zawodach elektryk oraz ślusarz otrzymali od Firmy THULE Polska środki finansowe w kwotach od 300 do 500 zł na osobę za dobre wyniki w nauce oraz wysoką frekwencję. Wśród osób nagrodzonych znaleźli się: Dominik Jurczak, Franciszek Foluszewski, Jakub Nerka, Kacper Zenkowski, Krzysztof Piątek, Mariusz Howis, OliwierWidman, Wiktor Klekotta oraz Piotr Walewacz i Maciej Walewacz.

REKLAMA

Firma THULE Polska oferuje znakomite warunki nauki zawodu. Program nauczania w elastyczny sposób łączy zajęcia w szkole z praktycznym zdobywaniem umiejętności w zakładzie pracy a uczniowie szkoły branżowej, oprócz starannej opieki kadry fachowców, mogą spodziewać się licznych dodatkowych korzyści, takich jak w/w nagrody czy również dojazd do firmy i wiele innych kursów.

Szkoła z Firmą THULE współpracuje już od lat, jest to czołowy Patron klasy patronackiej 2016-2020 i dzięki tej współpracy gwarantujemy Wam Drodzy Uczniowie sukces a obecnie nagrodzonym finansowo uczniom serdecznie gratulujemy!


To może Cię także zainteresować:

Źródło: Andrzej Mikołajczak ZS Krzyż Wlkp.

 

Poglądy przedstawione w niniejszym materiale są wyłącznie poglądami Autora. Materiał został opublikowany przez Autora - zachowana pisownia oryginalna tekstu. Szczegółowe informacje znajdziesz w Regulaminie. Jeśli uważasz, że niniejsza publikacja jest jego naruszeniem lub narusza ona obowiązujące przepisy prosimy o zgłoszenie tego faktu TUTAJ.

Podoba Ci się to, co robimy?

Postaw nam kawę, a będziemy pracować jeszcze lepiej :)

Przeczytaj także:

DDWLKP.pl PCH24.info PCT24.pl PMI24.info PNT24.info POB24.info PP24.info.pl PSZ24.info PZL24.info

© 2012 - 2017 Dzień Dobry Wielkopolsko. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Logotypy Dzień Dobry Wielkopolsko, PCT24.pl, PSZ24.info, PZL24.info, PCH24.info, PMI24.info, PNT24.info, POB24.info, PP24.info.pl, Chcę być FIT, Skuteczna Reklama Lokalna są znakami powiązanymi z Portalem Dzień Dobry Wielkopolsko oraz jego wydawcą ROZWOJOWI.com, którego są własnością. Mogą być wykorzystywane w celach zgodnych z przeznaczeniem i za zgodą wydawcy. Użytkowanie portalu oznacza zgodę na jego Regulamin oraz Politykę Prywatności.

Używamy plików cookie, żeby ułatwić Ci korzystanie z portalu. Dowiedz się więcej o celu ich używania w naszej Polityce Prywatności i Regulaminie Portalu.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki