Umowy na dotacje dla gminy Trzcianka podpisane

Obejrzyj galerię (Liczba zdjęć: 1)

 

W środę, 29 lipca br., w Urzędzie Miejskim Trzcianki zostały podpisane dwie umowy, dzięki którym gmina Trzcianka pozyska dotacje z Samorządu Województwa Wielkopolskiego. Pierwsza z nich to 53 020 zł na realizację zadania pn. „Budowa miejsc obsługi rowerzystów na Transwielkopolskiej Trasie Rowerowej – w Łomnicy oraz łączącej się z nią trasie Euroroute R1 w Siedlisku”, a także 79 500 zł na budowę Szatni Na Medal.

REKLAMA

Podpisy na umowie złożył burmistrz Trzcianki Krzysztof W. Jaworski, przy kontrasygnacie skarbnika gminy Joanny Zieńko, a także Wicemarszałek Województwa Wielkopolskiego Jacek Bogusławski. Podczas podpisania umów obecna była również Mirosława Rutkowska-Krupka radna Sejmiku Województwa Wielkopolskiego.


To może Cię także zainteresować:

Źródło: trzcianka.pl

 

Poglądy przedstawione w niniejszym materiale są wyłącznie poglądami Autora. Materiał został opublikowany przez Autora - zachowana pisownia oryginalna tekstu. Szczegółowe informacje znajdziesz w Regulaminie. Jeśli uważasz, że niniejsza publikacja jest jego naruszeniem lub narusza ona obowiązujące przepisy prosimy o zgłoszenie tego faktu TUTAJ.

Podoba Ci się to, co robimy?

Postaw nam kawę, a będziemy pracować jeszcze lepiej :)

Przeczytaj także:

DDWLKP.pl PCH24.info PCT24.pl PMI24.info PNT24.info POB24.info PP24.info.pl PSZ24.info PZL24.info

© 2012 - 2017 Dzień Dobry Wielkopolsko. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Logotypy Dzień Dobry Wielkopolsko, PCT24.pl, PSZ24.info, PZL24.info, PCH24.info, PMI24.info, PNT24.info, POB24.info, PP24.info.pl, Chcę być FIT, Skuteczna Reklama Lokalna są znakami powiązanymi z Portalem Dzień Dobry Wielkopolsko oraz jego wydawcą ROZWOJOWI.com, którego są własnością. Mogą być wykorzystywane w celach zgodnych z przeznaczeniem i za zgodą wydawcy. Użytkowanie portalu oznacza zgodę na jego Regulamin oraz Politykę Prywatności.

Używamy plików cookie, żeby ułatwić Ci korzystanie z portalu. Dowiedz się więcej o celu ich używania w naszej Polityce Prywatności i Regulaminie Portalu.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki