Uroczystość Pasowania na Starszaka

Obejrzyj galerię (Liczba zdjęć: 3)

 

„Wszyscy pięknie dziś ubrani, uśmiechnięci, uczesani.

Dzień ten w sercach nam zostanie

Bo dziś będzie

PASOWANIE”.

REKLAMA

Tymi słowami w dniu 10 października 2018 r. w MGOK „Strzelnica” w Wieleniu dzieci 6-letnie z Gminnego Przedszkola w Wieleniu pod kierunkiem pani Bożeny Wiśniewskiej i Jagody Sadowskiej rozpoczęły Uroczystość Pasowania na Starszaka. Dzieci w galowych strojach, z biretem na głowie przygotowany program artystyczny rozpoczęły pięknie odśpiewanym Hymnem narodowym, z dumą recytowały wiersze i śpiewały piosenki.

Ważnym punktem było złożenie przyrzeczenia przez naszych przedszkolaków.

W dalszej części dyrektor Teresa Mąka dokonała pasowania przy pomocy magicznego ołówka, dotykając nim ramienia dziecka i wypowiadając słowa: „ Pasuje Cię na starszaka” . Dzieci otrzymały pamiątkowe dyplomy, obdarowane został upominkami. Następnie odbył się poczęstunek przygotowany przez rodziców.

Ten dzień na długo pozostanie w pamięci dzieci, rodziców i pracowników przedszkola.

 

To może Cię także zainteresować:

Źródło: wielen.pl / Jagoda Sadowska nauczyciel Gminnego Przedszkola w Wieleniu | foto: wielen.pl

 

Poglądy przedstawione w niniejszym materiale są wyłącznie poglądami Autora. Materiał został opublikowany przez Autora - zachowana pisownia oryginalna tekstu. Szczegółowe informacje znajdziesz w Regulaminie. Jeśli uważasz, że niniejsza publikacja jest jego naruszeniem lub narusza ona obowiązujące przepisy prosimy o zgłoszenie tego faktu TUTAJ.

Podoba Ci się to, co robimy?

Postaw nam kawę, a będziemy pracować jeszcze lepiej :)

Przeczytaj także:

DDWLKP.pl PCH24.info PCT24.pl PMI24.info PNT24.info POB24.info PP24.info.pl PSZ24.info PZL24.info

© 2012 - 2017 Dzień Dobry Wielkopolsko. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Logotypy Dzień Dobry Wielkopolsko, PCT24.pl, PSZ24.info, PZL24.info, PCH24.info, PMI24.info, PNT24.info, POB24.info, PP24.info.pl, Chcę być FIT, Skuteczna Reklama Lokalna są znakami powiązanymi z Portalem Dzień Dobry Wielkopolsko oraz jego wydawcą ROZWOJOWI.com, którego są własnością. Mogą być wykorzystywane w celach zgodnych z przeznaczeniem i za zgodą wydawcy. Użytkowanie portalu oznacza zgodę na jego Regulamin oraz Politykę Prywatności.

Używamy plików cookie, żeby ułatwić Ci korzystanie z portalu. Dowiedz się więcej o celu ich używania w naszej Polityce Prywatności i Regulaminie Portalu.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki