Urodziny obchodził miś nasz kochany, Kubusiem Puchatkiem nazywany!

Obejrzyj galerię (Liczba zdjęć: 9)

 

15 października był dniem wspaniałym, podobał się dużym i małym! Urodziny obchodził miś nasz kochany, Kubusiem Puchatkiem nazywany. 93. wiosny świętował, pysznym tortem dzieci częstował. Zabaw, tańców i uśmiechów było wiele, wiedzą o tym doskonale nasi mali, biblioteczni przyjaciele. Za rok znów zapraszamy wszystkich Was serdecznie, mamy nadzieję, że było bajecznie.

REKLAMA

15 października w Sali Bajek BPiCK odbyło się wspaniałe wydarzenie. Wspólnie mogliśmy świętować urodziny ukochanego misia wszystkich dzieci - mowa oczywiście o Kubusiu Puchatku. Nasz bohater jest postacią, na której wychowały się pokolenia, a jego fenomen nie przemija - świadczy o tym ilość uczestników, która przyszła świętować razem z nami Kubusiowe urodziny. Jak to na imprezie bywa - były tańce, zabawy, śpiew i muzyka. Nie mogło obyć się bez symbolicznego wręczenia laurek dla Puchatka, zrobionych własnoręcznie przez dzieci oraz składania życzeń (na pewno wszystkie się spełnią - te o miodku w szczególności!). Małych i dużych gości puchaty jubilat poczęstował pysznym tortem, a dzieciom wręczono pamiątkowe upominki.


To może Cię także zainteresować:

Źródło: kontakt@ddwlkp.pl / AS | foto: kontakt@ddwlkp.pl

 

Poglądy przedstawione w niniejszym materiale są wyłącznie poglądami Autora. Materiał został opublikowany przez Autora - zachowana pisownia oryginalna tekstu. Szczegółowe informacje znajdziesz w Regulaminie. Jeśli uważasz, że niniejsza publikacja jest jego naruszeniem lub narusza ona obowiązujące przepisy prosimy o zgłoszenie tego faktu TUTAJ.

Podoba Ci się to, co robimy?

Postaw nam kawę, a będziemy pracować jeszcze lepiej :)

Przeczytaj także:

DDWLKP.pl PCH24.info PCT24.pl PMI24.info PNT24.info POB24.info PP24.info.pl PSZ24.info PZL24.info

© 2012 - 2017 Dzień Dobry Wielkopolsko. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Logotypy Dzień Dobry Wielkopolsko, PCT24.pl, PSZ24.info, PZL24.info, PCH24.info, PMI24.info, PNT24.info, POB24.info, PP24.info.pl, Chcę być FIT, Skuteczna Reklama Lokalna są znakami powiązanymi z Portalem Dzień Dobry Wielkopolsko oraz jego wydawcą ROZWOJOWI.com, którego są własnością. Mogą być wykorzystywane w celach zgodnych z przeznaczeniem i za zgodą wydawcy. Użytkowanie portalu oznacza zgodę na jego Regulamin oraz Politykę Prywatności.

Używamy plików cookie, żeby ułatwić Ci korzystanie z portalu. Dowiedz się więcej o celu ich używania w naszej Polityce Prywatności i Regulaminie Portalu.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki