Usłyszał zarzuty za uszkodzenie ciała, kradzież pieniędzy i posiadanie amfetaminy

Kryminalni z trzcianeckiego komisariatu zatrzymali 33-letniego mieszkańca Trzcianki. Mężczyzna odpowie przed sądem za kradzież pieniędzy, uszkodzenie ciała oraz posiadanie amfetaminy. Grozi mu do 5 lat więzienia.

REKLAMA

W minionym tygodniu oficer dyżurny Komisariatu Policji w Trzciance odebrał zgłoszenie o pobiciu na terenie jednej z myjni samochodowych. Z relacji pokrzywdzonego wynikało, że sprawca bez żadnego powodu podszedł do niego i zaczął uderzać go pięściami po głowie, powodując obrażenia. Kiedy zgłaszającemu wypadł z kieszeni portfel, wówczas podejrzany podniósł go i wyjął pieniądze w kwocie 2 tys. złotych. Następnie oddalił się do centrum miasta. 

Policjanci natychmiast udali się na miejsce zdarzenia. W trakcie wykonywanych czynności znaleźli saszetkę, a w niej dokumenty i dwa woreczki strunowe z zawartością białego proszku. Badanie testerem wykazało, że była to amfetamina. Kryminalni w ciągu kilkunastu minut zatrzymali prawowitego właściciela "zguby". Okazał się nim 33-letni mieszkaniec Trzcianki, który wcześniej pobił zgłaszającego. Mężczyzna trafił do policyjnego aresztu. Podczas przesłuchania usłyszał zarzuty za uszkodzenie ciała, kradzież pieniędzy i posiadanie narkotyków. Jest on dobrze znany miejscowym policjantom. Był już karany za przestępstwa narkotykowe. Teraz grozi mu kara pozbawienia wolności do 5 lat.


To może Cię także zainteresować:

Źródło: KPP Czarnków / Karolina Górzna-Kustra

 

Poglądy przedstawione w niniejszym materiale są wyłącznie poglądami Autora. Materiał został opublikowany przez Autora - zachowana pisownia oryginalna tekstu. Szczegółowe informacje znajdziesz w Regulaminie. Jeśli uważasz, że niniejsza publikacja jest jego naruszeniem lub narusza ona obowiązujące przepisy prosimy o zgłoszenie tego faktu TUTAJ.

Podoba Ci się to, co robimy?

Postaw nam kawę, a będziemy pracować jeszcze lepiej :)

Przeczytaj także:

DDWLKP.pl PCH24.info PCT24.pl PMI24.info PNT24.info POB24.info PP24.info.pl PSZ24.info PZL24.info

© 2012 - 2017 Dzień Dobry Wielkopolsko. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Logotypy Dzień Dobry Wielkopolsko, PCT24.pl, PSZ24.info, PZL24.info, PCH24.info, PMI24.info, PNT24.info, POB24.info, PP24.info.pl, Chcę być FIT, Skuteczna Reklama Lokalna są znakami powiązanymi z Portalem Dzień Dobry Wielkopolsko oraz jego wydawcą ROZWOJOWI.com, którego są własnością. Mogą być wykorzystywane w celach zgodnych z przeznaczeniem i za zgodą wydawcy. Użytkowanie portalu oznacza zgodę na jego Regulamin oraz Politykę Prywatności.

Używamy plików cookie, żeby ułatwić Ci korzystanie z portalu. Dowiedz się więcej o celu ich używania w naszej Polityce Prywatności i Regulaminie Portalu.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki