Uszkodzona iglica wieży w Zespole Szkół w Trzciance

Obejrzyj galerię (Liczba zdjęć: 2)

 

9 grudnia 2021 roku do Stanowiska Kierowania Komendanta Powiatowego PSP w Czarnkowie wpłynęła informacja z Centrum Powiadamiania Ratunkowego dotycząca złamanej iglicy na wieży w Zespole Szkół w Trzciance.

REKLAMA

Do zdarzenia Dyżurny Operacyjny Powiatu zadysponował dwa zastępy z JRG PSP nr 2 w Trzciance, w tym pojazd SHD23 z podnośnikiem hydraulicznym. Po przybyciu na miejsce strażacy zabezpieczyli teren przed dostępem osób postronnych i wyłączyli część ulicy Staszica dla ruchu pojazdów. Następnie podjęli próbę dotarcia do iglicy przy pomocy podnośnika hydraulicznego, ten okazał się jednak za niski. W związku z tym do zdarzenia zadysponowany został zastęp SCD42 z JRG PSP nr 1 w Czarnkowie. Po przybyciu na miejsce przedmiotowego pojazdu i jego rozstawieniu, strażacy dotarli do uszkodzonej iglicy, którą zdemontowali i przekazali dyrektorce szkoły.

O zaistniałym zdarzeniu Dyżurny SKKP w Czarnkowie poinformował konserwatora zabytków.

 

To może Cię także zainteresować:

Źródło: KPPSP w Czarnkowie / Opracowanie: mł. kpt. Damian Majewski Zdjęcia: JRG Trzcianka

 

Poglądy przedstawione w niniejszym materiale są wyłącznie poglądami Autora. Materiał został opublikowany przez Autora - zachowana pisownia oryginalna tekstu. Szczegółowe informacje znajdziesz w Regulaminie. Jeśli uważasz, że niniejsza publikacja jest jego naruszeniem lub narusza ona obowiązujące przepisy prosimy o zgłoszenie tego faktu TUTAJ.

Przeczytaj także:

© 2012 - 2021 PCT24.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Logotyp PCT24.pl jest znakiem powiązanym z Portalem PCT24.pl oraz jego wydawcą ROZWOJOWI.com, którego jest własnością. Może być wykorzystywany w celach zgodnych z przeznaczeniem i za zgodą wydawcy.
Użytkowanie portalu oznacza zgodę na jego Regulamin oraz Politykę Prywatności.

Używamy plików cookie, żeby ułatwić Ci korzystanie z portalu. Dowiedz się więcej o celu ich używania w naszej Polityce Prywatności i Regulaminie Portalu.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki