Uwolnij swoje talenty! Półkolonie Za Jeden Uśmiech z Heweliuszem!

Obejrzyj galerię (Liczba zdjęć: 10)

 

Nie chcesz by Twoje dziecko  spędzało czas wolny na podwórku, w towarzystwie kolegów? Poza domem? Na klatce schodowej często do późnego wieczora? Nie chcesz by Twoje dziecko spędzało czas przed telewizorem? Nie chcesz by Twoje dziecko spędzało czas przed komputerem, smartfonem?

REKLAMA

Bo takie spędzanie wolnego czasu niesie za sobą wiele niebezpieczeństw: chorobę telewizyjną (vidiotyzm), brak samodzielnego myślenia, tworzenie błędnych stereotypów, powodujących zniekształcenie osobowości dziecka, nastawienie tylko na branie, bierny odbiór telewizyjnej papki, choroby kręgosłupa i choroby oczu, zahamowanie rozwoju fizycznego, pojawienie się lęków nocnych, nerwic, neurastenii, przejmowanie negatywnych wzorów zachowań, zobojętnienie na cudzą krzywdę, powstawanie przekonań o wszechwładnej sile pieniądza i pięści? Itd.?...

Półkolonie Za Jeden Uśmiech są dla Twojego dziecka! Aby w sposób zorganizowany, atrakcyjny i twórczy spędziło czas wolny podczas tegorocznych ferii zimowych! Uwolniło swoje talenty!

Zapraszamy na pięciodniowy turnus w terminie od 12.02.2018r. do 16.02.2018r. w Szkole Podstawowej nr 1 w Czarnkowie i w Szkole Podstawowej nr 1 w Wieleniu!

W programie: Strefa Artystyczna, Strefa Sportowa, Stefa Gier Planszowych, Strefa Osobistego Rozwoju, Strefa Gry Miejskiej!

Informacje o rekrutacji i programie Półkolonii Za Jeden Uśmiech można znaleźć na stronie internetowej www.sinlubasz.pl oraz www.fundacjacentrumwszechswiata.pl - w specjalnie dedykowanych zakładkach. Poprzednie edycje Półkolonii można także śledzić na profilu Półkolonii - Półkolonia Za Jeden Uśmiech na FB.

Wszystkich zainteresowanych serdecznie zapraszamy do kontaktu - tel. 601993400

Organizatorzy: Stowarzyszenie Inicjatyw Niezwykłych; Stowarzyszenie Rozwoju Lokalnego DYNIA

W wieleńskiej edycji Półkolonii w roku 2016 wzięło udział 78 uczestników, którzy mieli okazję uczestniczyć w zajęciach z twórczego i logicznego myślenia z logo, zajęciach plastycznych, muzycznych, tanecznych, sportowych, turystycznych, teatralnych. Dzieci miały także sposobność doskonalić jazdę na łyżwach i pływanie. Oferta wieleńskiej Półkolonii okazała się w tym roku na tyle atrakcyjna, że z tej formy wypoczynku skorzystała rekordowa liczba dzieci.

Opiekę dzieciom zapewnili nauczyciele i wychowawcy z Gminy Wieleń - członkowie SRL Dynia oraz inni nauczyciele, wspierani przez Stowarzyszenie Inicjatyw Niezwykłych. Finałem półkolonii w Wieleniu był mini musical dla rodziców i gości - oczywiście, Za Jeden Uśmiech.

To może Cię także zainteresować:

Źródło: Stowarzyszenie Inicjatyw Niezwykłych; Stowarzyszenie Rozwoju Lokalnego DYNIA

 

Poglądy przedstawione w niniejszym materiale są wyłącznie poglądami Autora. Materiał został opublikowany przez Autora - zachowana pisownia oryginalna tekstu. Szczegółowe informacje znajdziesz w Regulaminie. Jeśli uważasz, że niniejsza publikacja jest jego naruszeniem lub narusza ona obowiązujące przepisy prosimy o zgłoszenie tego faktu TUTAJ.

Podoba Ci się to, co robimy?

Postaw nam kawę, a będziemy pracować jeszcze lepiej :)

Przeczytaj także:

DDWLKP.pl PCH24.info PCT24.pl PMI24.info PNT24.info POB24.info PP24.info.pl PSZ24.info PZL24.info

© 2012 - 2017 Dzień Dobry Wielkopolsko. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Logotypy Dzień Dobry Wielkopolsko, PCT24.pl, PSZ24.info, PZL24.info, PCH24.info, PMI24.info, PNT24.info, POB24.info, PP24.info.pl, Chcę być FIT, Skuteczna Reklama Lokalna są znakami powiązanymi z Portalem Dzień Dobry Wielkopolsko oraz jego wydawcą ROZWOJOWI.com, którego są własnością. Mogą być wykorzystywane w celach zgodnych z przeznaczeniem i za zgodą wydawcy. Użytkowanie portalu oznacza zgodę na jego Regulamin oraz Politykę Prywatności.

Używamy plików cookie, żeby ułatwić Ci korzystanie z portalu. Dowiedz się więcej o celu ich używania w naszej Polityce Prywatności i Regulaminie Portalu.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki