V Biesiada Wędkarska

Obejrzyj galerię (Liczba zdjęć: 9)

 

W niedzielę, 17 października, nad jeziorem Sarcze w Trzciance odbyły się Otwarte Indywidualne Spinningowe Zawody Wędkarskie zorganizowane przez Koło PZW Trzcianka, w ramach „V Biesiady Wędkarskiej”.

REKLAMA

Dzień rozpoczął się od zawodów na żywej rybie. Po ukończonych zawodach uczestnicy mogli posilić się przygotowanym przez organizatorów poczęstunkiem. Następnie burmistrz Trzcianki Krzysztof W. Jaworski wraz z Nadleśniczym Nadleśnictwa Trzcianka Radosławem Gostołkiem oraz z Robertem Chojnackim z PZW Trzcianka, dokonali zarybienia jeziora Sarcze, po którym przystąpiono do dekoracji zwycięzców w zawodach spinningowych.

Następnie, po zakończeniu części formalnej kontynuowano wędkarskie biesiadowanie.

 

To może Cię także zainteresować:

Źródło: trzcianka.pl

 

Poglądy przedstawione w niniejszym materiale są wyłącznie poglądami Autora. Materiał został opublikowany przez Autora - zachowana pisownia oryginalna tekstu. Szczegółowe informacje znajdziesz w Regulaminie. Jeśli uważasz, że niniejsza publikacja jest jego naruszeniem lub narusza ona obowiązujące przepisy prosimy o zgłoszenie tego faktu TUTAJ.

Przeczytaj także:

© 2012 - 2021 PCT24.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Logotyp PCT24.pl jest znakiem powiązanym z Portalem PCT24.pl oraz jego wydawcą ROZWOJOWI.com, którego jest własnością. Może być wykorzystywany w celach zgodnych z przeznaczeniem i za zgodą wydawcy.
Użytkowanie portalu oznacza zgodę na jego Regulamin oraz Politykę Prywatności.

Używamy plików cookie, żeby ułatwić Ci korzystanie z portalu. Dowiedz się więcej o celu ich używania w naszej Polityce Prywatności i Regulaminie Portalu.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki