V Mistrzostwa Powiatowe Służb Mundurowych w Pływaniu

Obejrzyj galerię (Liczba zdjęć: 10)

 

W dniu 9 września 2019 roku odbyły się V Mistrzostwa Powiatowe Służb Mundurowych w Pływaniu. W zmaganiach uczestniczyli policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Czarnkowie, druhowie OSP z Wielenia, Niekurska i Trzcianki, uczniowie klas mundurowych szkoły ponadpodstawowej „Edukacja Lubasz”, przedstawiciele Nadleśnictwa Krzyż Wlkp. oraz strażacy Komendy Powiatowej PSP w Czarnkowie. Łącznie do rywalizacji na basenie Ośrodka Sportu i Rekreacji w Czarnkowie stanęło 40 uczestników.

REKLAMA

Zawody sędziował zespół ratowników drużyny WOPR „Anioły” z Trzcianki pod przewodnictwem sędziego głównego p. Michała Lewandowskiego. W ramach mistrzostw rozegrano dwie konkurencje indywidualne (50 m stylem dowolnym, 100 m stylem klasycznym) oraz sztafetę drużynową (4x50m). Wyniki poszczególnych konkurencji przedstawiały się następująco: 


Styl dowolny 50 m 

1 miejsce – Jarosław Jerzakowski (OSP Trzcianka) 

2 miejsce – Trojan Gładkowski (JRG Czarnków) 

3 miejsce – Grzegorz Michalak (OSP Niekursko) 


Styl klasyczny 100 m 

1 miejsce – Piotr Ryżek (KPP Czarnków) 

2 miejsce – Jarosław Jerzakowski (OSP Trzcianka) 

3 miejsce – Artur Kłos (KP PSP Czarnków) 


Sztafeta 4 x 50 m 

1 miejsce – OSP Niekursko 

2 miejsce – KPP Czarnków 

3 miejsce – JRG Trzcianka 

4 miejsce – JRG Czarnków 

5 miejsce – OSP Trzcianka, OSP Wieleń (sztafeta łączona) 

6 miejsce – Edukacja Lubasz 

7 miejsce – KP PSP Czarnków 

 8 miejsce – Nadleśnictwo Krzyż Wlkp. 


Podczas zawodów zaprezentowano również pokaz ratownictwa wodnego w wykonaniu drużyny WOPR „Anioły” Trzcianka. Zawody objęte były patronatem Starosty Powiatu Czarnkowsko - Trzcianeckiego, Prezesa Stowarzyszenia Bezpieczny Powiat i Komendanta Powiatowego PSP w Czarnkowie. Dziękujemy serdecznie wszystkim, którzy przyczynili się do organizacji zawodów.


To może Cię także zainteresować:

Źródło: straz.czarnkow.psp.wlkp.pl / opracował: asp. Artur Kłos Zdjęcia: sekc. Sławomir Łukaszewski

 

Poglądy przedstawione w niniejszym materiale są wyłącznie poglądami Autora. Materiał został opublikowany przez Autora - zachowana pisownia oryginalna tekstu. Szczegółowe informacje znajdziesz w Regulaminie. Jeśli uważasz, że niniejsza publikacja jest jego naruszeniem lub narusza ona obowiązujące przepisy prosimy o zgłoszenie tego faktu TUTAJ.

Podoba Ci się to, co robimy?

Postaw nam kawę, a będziemy pracować jeszcze lepiej :)

Przeczytaj także:

DDWLKP.pl PCH24.info PCT24.pl PMI24.info PNT24.info POB24.info PP24.info.pl PSZ24.info PZL24.info

© 2012 - 2017 Dzień Dobry Wielkopolsko. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Logotypy Dzień Dobry Wielkopolsko, PCT24.pl, PSZ24.info, PZL24.info, PCH24.info, PMI24.info, PNT24.info, POB24.info, PP24.info.pl, Chcę być FIT, Skuteczna Reklama Lokalna są znakami powiązanymi z Portalem Dzień Dobry Wielkopolsko oraz jego wydawcą ROZWOJOWI.com, którego są własnością. Mogą być wykorzystywane w celach zgodnych z przeznaczeniem i za zgodą wydawcy. Użytkowanie portalu oznacza zgodę na jego Regulamin oraz Politykę Prywatności.

Używamy plików cookie, żeby ułatwić Ci korzystanie z portalu. Dowiedz się więcej o celu ich używania w naszej Polityce Prywatności i Regulaminie Portalu.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki