VI Ogólnopolski Turniej Karate w Krzyżu

Obejrzyj galerię (Liczba zdjęć: 17)

 

24.10.2020r w hali sportowej przy Zespole Szkół Ogólnokształcących w Krzyżu Wlkp., został rozegrany VI Ogólnopolski Turniej Karate Shotokan S.G.I. Poland. Panująca pandemia uniemożliwiła jak co roku przyjazd wszystkich ekip, zawody odbyły się w okrojonym składzie.

REKLAMA

Impreza odbyła się z zachowaniem należytej dbałości o bezpieczeństwo startujących zawodników oraz bez udziału publiczności. Rywalizacja sportowa turnieju stała na wysokim poziomie technicznym, tym bardziej cieszą wyniki przybyłych zawodników na turniej. Zwycięscy w każdej kategorii wiekowej otrzymali pamiątkowe dyplomy oraz puchary za miejsca I-IV. 

Organizatorem turnieju jak co roku był Prezes Międzyszkolnego Uczniowskiego Klubu Karate Tradycyjnego „FUDOKAN” w Krzyżu Wlkp., Sensei Krzysztof Czekała, natomiast sędzią głównym turnieju był Sensei Robert Reiter 5 Dan z Wałcza. 

Impreza została współfinansowna przez Powiat Czarnkwsko – Trzcianecki oraz Miasto i Gminę Krzyż Wlkp. 

Organizator turnieju składa serdeczne podziękowania sponsorom, rodzicom oraz wszystkim którzy przyczynili się do organizacji w tym trudnym czasie do przeprowadzenia turnieju karate w Krzyżu Wlkp.


To może Cię także zainteresować:

Źródło: Krzysztof Czekała

 

Poglądy przedstawione w niniejszym materiale są wyłącznie poglądami Autora. Materiał został opublikowany przez Autora - zachowana pisownia oryginalna tekstu. Szczegółowe informacje znajdziesz w Regulaminie. Jeśli uważasz, że niniejsza publikacja jest jego naruszeniem lub narusza ona obowiązujące przepisy prosimy o zgłoszenie tego faktu TUTAJ.

Podoba Ci się to, co robimy?

Postaw nam kawę, a będziemy pracować jeszcze lepiej :)

Przeczytaj także:

DDWLKP.pl PCH24.info PCT24.pl PMI24.info PNT24.info POB24.info PP24.info.pl PSZ24.info PZL24.info

© 2012 - 2017 Dzień Dobry Wielkopolsko. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Logotypy Dzień Dobry Wielkopolsko, PCT24.pl, PSZ24.info, PZL24.info, PCH24.info, PMI24.info, PNT24.info, POB24.info, PP24.info.pl, Chcę być FIT, Skuteczna Reklama Lokalna są znakami powiązanymi z Portalem Dzień Dobry Wielkopolsko oraz jego wydawcą ROZWOJOWI.com, którego są własnością. Mogą być wykorzystywane w celach zgodnych z przeznaczeniem i za zgodą wydawcy. Użytkowanie portalu oznacza zgodę na jego Regulamin oraz Politykę Prywatności.

Używamy plików cookie, żeby ułatwić Ci korzystanie z portalu. Dowiedz się więcej o celu ich używania w naszej Polityce Prywatności i Regulaminie Portalu.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki