VI Paraolimpiada Osób Niepełnosprawnych w Drawsku

Obejrzyj galerię (Liczba zdjęć: 34)

 

Dnia 20 października 2018r. na sali gimnastycznej w Drawsku odbyła się VI Paraolimpiada Osób Niepełnosprawnych organizowana przez Stowarzyszenie Rodziców, Dzieci i Osób Niepełnosprawnych w Drawsku.

REKLAMA

W imprezie tej wzięli udział licznie członkowie Stowarzyszenia wraz z opiekunami. Tradycyjnie przybyli także członkowie zaprzyjaźnionego Stowarzyszenia Osób Niepełnosprawnych z Drezdenka.

Na wstępnie Prezes Stowarzyszenia przywitali wszystkich bardzo serdecznie a otwarcie Paraolimpiady dokonali Wójt Gminy oraz Sołtys Drawska poprzez rzuty na bramkę. Następnie rozegrano liczne konkurencje sportowe oraz mecz piłki nożnej pomiędzy Drawskiem a Drezdenkiem. Dużo atrakcji dało przeciąganie liny. W miłej i serdecznej atmosferze upłynęły 3 godziny zabawy.

Na zakończenie Wójt Gminy i Sołtys Drawska wręczyli zwycięzcą puchary i nagrody, a wszyscy pozostali członkowie stowarzyszeń otrzymali upominki i medale.

 

To może Cię także zainteresować:

Źródło: gminadrawsko.pl / Gabriela Kowal Prezes Stowarzyszenia

 

Poglądy przedstawione w niniejszym materiale są wyłącznie poglądami Autora. Materiał został opublikowany przez Autora - zachowana pisownia oryginalna tekstu. Szczegółowe informacje znajdziesz w Regulaminie. Jeśli uważasz, że niniejsza publikacja jest jego naruszeniem lub narusza ona obowiązujące przepisy prosimy o zgłoszenie tego faktu TUTAJ.

Podoba Ci się to, co robimy?

Postaw nam kawę, a będziemy pracować jeszcze lepiej :)

Przeczytaj także:

DDWLKP.pl PCH24.info PCT24.pl PMI24.info PNT24.info POB24.info PP24.info.pl PSZ24.info PZL24.info

© 2012 - 2017 Dzień Dobry Wielkopolsko. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Logotypy Dzień Dobry Wielkopolsko, PCT24.pl, PSZ24.info, PZL24.info, PCH24.info, PMI24.info, PNT24.info, POB24.info, PP24.info.pl, Chcę być FIT, Skuteczna Reklama Lokalna są znakami powiązanymi z Portalem Dzień Dobry Wielkopolsko oraz jego wydawcą ROZWOJOWI.com, którego są własnością. Mogą być wykorzystywane w celach zgodnych z przeznaczeniem i za zgodą wydawcy. Użytkowanie portalu oznacza zgodę na jego Regulamin oraz Politykę Prywatności.

Używamy plików cookie, żeby ułatwić Ci korzystanie z portalu. Dowiedz się więcej o celu ich używania w naszej Polityce Prywatności i Regulaminie Portalu.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki