VI Turniej Piłki Nożnej o Puchar Komendanta Komisariatu Policji w Trzciance

Obejrzyj galerię (Liczba zdjęć: 19)

 

Zwycięzcami sobotniego VI Turnieju Piłki Nożnej o Puchar Komendanta Komisariatu Policji w Trzciance okazali się gospodarze, wspierani przez funkcjonariuszy w Czarnkowa. Drugie miejsce zajęła drużyna Hydro Trzcianka. Natomiast na trzecim uplasował się zespół z Komendy Powiatowej Policji w Szamotułach.

REKLAMA

W sobotę, 9 czerwca br., na boisku Ośrodka Sportu i Rekreacji przy ulicy Piotra Skargi w Trzciance odbył się VI Turniej Piłki Nożnej o Puchar Komendanta Komisariatu Policji w Trzciance zorganizowany przez tamtejszych policjantów. Jego celem było promowanie sportu oraz rywalizacji fair play, jako alternatywy na aktywne spędzanie wolnego czasu. W rozgrywkach udział wzięło 8 dziesięcioosobowych zespołów, tj. drużyna Komisariatu Policji w Trzciance wspierana przez policjantów z Czarnkowa, drużyna Komendy Powiatowej Policji w Chodzieży, drużyna Komendy Powiatowej Policji w Szamotułach, drużyna Komendy Wojewódzkiej Policji w Poznaniu, drużyna Komendy Powiatowej Policji w Pile, drużyna Hydro Trzcianka, drużyna Oldboye Lubuszanina Trzcianka oraz drużyna Manager Team Trzcianka.

Po emocjonującej walce i rozegranych meczach zwycięzcami okazali się gospodarze, wśród których był również najlepszy bramkarz turnieju – Karol Drab z czarnkowskiej komendy. Drugie miejsce zajął zespół Hydro Trzcianka. Natomiast na trzecim uplasowała się drużyna policjantów z Szamotuł, która jak się okazało miała najlepszego strzelca – Michała Kowalskiego.

Laureaci otrzymali puchary, statuetki i dyplomy oraz skromne upominki ufundowane przez licznych sponsorów. Symboliczne pamiątkowe statuetki trafiły również w ręce sędziów, którzy czuwali nad prawidłowym przebiegiem turnieju.

- W imieniu organizatorów serdecznie dziękujemy wszystkim osobom, które pomogły w przeprowadzeniu turnieju. Zwycięskim drużynom gratulujemy i zapraszamy do wzięcia udziału w zawodach za rok - podsumowuje Karolina Górzna-Kustra.

 

To może Cię także zainteresować:

Źródło: czarnkow.policja.gov.pl / Karolina Górzna-Kustra/foto: Leszek Malicki – Urząd Miasta i Gminy Trzcianka, Starostwo Powiatowe w Czarnkowie

 

Poglądy przedstawione w niniejszym materiale są wyłącznie poglądami Autora. Materiał został opublikowany przez Autora - zachowana pisownia oryginalna tekstu. Szczegółowe informacje znajdziesz w Regulaminie. Jeśli uważasz, że niniejsza publikacja jest jego naruszeniem lub narusza ona obowiązujące przepisy prosimy o zgłoszenie tego faktu TUTAJ.

Podoba Ci się to, co robimy?

Postaw nam kawę, a będziemy pracować jeszcze lepiej :)

Przeczytaj także:

DDWLKP.pl PCH24.info PCT24.pl PMI24.info PNT24.info POB24.info PP24.info.pl PSZ24.info PZL24.info

© 2012 - 2017 Dzień Dobry Wielkopolsko. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Logotypy Dzień Dobry Wielkopolsko, PCT24.pl, PSZ24.info, PZL24.info, PCH24.info, PMI24.info, PNT24.info, POB24.info, PP24.info.pl, Chcę być FIT, Skuteczna Reklama Lokalna są znakami powiązanymi z Portalem Dzień Dobry Wielkopolsko oraz jego wydawcą ROZWOJOWI.com, którego są własnością. Mogą być wykorzystywane w celach zgodnych z przeznaczeniem i za zgodą wydawcy. Użytkowanie portalu oznacza zgodę na jego Regulamin oraz Politykę Prywatności.

Używamy plików cookie, żeby ułatwić Ci korzystanie z portalu. Dowiedz się więcej o celu ich używania w naszej Polityce Prywatności i Regulaminie Portalu.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki