VII Bieg Rodzinny już za nami

Obejrzyj galerię (Liczba zdjęć: 37)

 

Ostatnia niedziela, mimo niesprzyjającej aury, przyciągnęła na trzcianecki stadion nie tylko miłośników i sympatyków biegania, ale przede wszystkim rodziny chcące spędzić ze sobą miło i aktywnie czas.

REKLAMA

Niedzielny bieg uroczyście otworzyła Dominika Wiśniewska – zastępca burmistrza Trzcianki wraz z przedstawicielami organizatora tj. Gminnej Komisji Rozwiązywania Problemów Alkoholowych oraz partnerów: Fundacji „Młodzi w Uzależnieniu”, Warsztatów Terapii Zajęciowej oraz Katolickiej Szkoły Podstawowej. Nad prawidłowym przebiegiem imprezy czuwał Marcin Charmaciński, który kolejny już raz podjął się zadania przygotowania i przeprowadzenia tego przedsięwzięcia. 

W tegorocznej, VII już edycji Biegu Rodzinnego, przeprowadzone zostały konkurencje na różnych dystansach, w kilku kategoriach wiekowych. Najwięcej emocji wzbudził bieg dzieci w wieku 3 – 6 lat. Pierwsze miejsce wśród dziewczynek zajęła Alicja Sienkiewicz, natomiast wśród chłopców Franek Kochner. W kategorii 7 – 10 lat najlepszymi okazali się Martyna Tomczak oraz Patryk Madajczak. Natomiast Martyna Koniuszy i Maciej Sikora wygrali bieg w kategorii 11 – 15 lat. W biegu głównym, na dystansie 1,5 km, bezkonkurencyjni byli Agnieszka Radwańska i Michał Grabicki. Na tej samej trasie przeprowadzony został marsz nordic walking oraz bieg rodzinny, w którym najlepsza okazała się rodzina państwa Frąckowiaków. 

Wszyscy uczestnicy Biegu Rodzinnego otrzymali medale, które na mecie wręczali Burmistrz Trzcianki Krzysztof W. Jaworski i jego zastępca Dominika Wiśniewska, a zwycięzcy poszczególnych biegów uhonorowani zostali pamiątkowymi statuetkami. 

VII już edycja Biegu Rodzinnego połączona była z licznymi animacjami i konkurencjami dla dzieci oraz poczęstunkiem dla uczestników imprezy. 

Już teraz zapraszamy za rok, na kolejny VIII Bieg Rodzinny, na którym na pewno nie zabraknie wyjątkowych atrakcji dla całych rodzin.


To może Cię także zainteresować:

Źródło: trzcianka.pl

 

Poglądy przedstawione w niniejszym materiale są wyłącznie poglądami Autora. Materiał został opublikowany przez Autora - zachowana pisownia oryginalna tekstu. Szczegółowe informacje znajdziesz w Regulaminie. Jeśli uważasz, że niniejsza publikacja jest jego naruszeniem lub narusza ona obowiązujące przepisy prosimy o zgłoszenie tego faktu TUTAJ.

Podoba Ci się to, co robimy?

Postaw nam kawę, a będziemy pracować jeszcze lepiej :)

Przeczytaj także:

DDWLKP.pl PCH24.info PCT24.pl PMI24.info PNT24.info POB24.info PP24.info.pl PSZ24.info PZL24.info

© 2012 - 2017 Dzień Dobry Wielkopolsko. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Logotypy Dzień Dobry Wielkopolsko, PCT24.pl, PSZ24.info, PZL24.info, PCH24.info, PMI24.info, PNT24.info, POB24.info, PP24.info.pl, Chcę być FIT, Skuteczna Reklama Lokalna są znakami powiązanymi z Portalem Dzień Dobry Wielkopolsko oraz jego wydawcą ROZWOJOWI.com, którego są własnością. Mogą być wykorzystywane w celach zgodnych z przeznaczeniem i za zgodą wydawcy. Użytkowanie portalu oznacza zgodę na jego Regulamin oraz Politykę Prywatności.

Używamy plików cookie, żeby ułatwić Ci korzystanie z portalu. Dowiedz się więcej o celu ich używania w naszej Polityce Prywatności i Regulaminie Portalu.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki