VII Jarmark Wielkanocny w Trzciance

Obejrzyj galerię (Liczba zdjęć: 3)

 

Już po raz siódmy uczestnicy Warsztatów Terapii Zajęciowej z Trzcianki we współpracy z Biblioteką Publiczną i Centrum Kultury w Trzciance zorganizowali Jarmark Wielkanocny. Kolorowe stoiska z ozdobami wielkanocnymi, palmami, domowym ciastem, zakwasem na wielkanocny żurek i wieloma innymi ciekawymi produktami, stanęły zwyczajowo na placu przy ulicy Kościuszki.

REKLAMA

Mimo przejmującego zimna, odwiedzających i kupujących nie brakowało. Inicjatywa od lat cieszy się dużym zainteresowaniem wśród mieszkańców Trzcianki. Uczestnicy tutejszych Warsztatów Terapii Zajęciowej przygotowują się do tego dnia nawet kilka miesięcy. 

– Właściwie już od stycznia zaczynamy przygotowania. Uczestnicy Warsztatów, razem z instruktorami w różnych pracowniach tematycznych wymyślają, a później wykonują wszystko to, co można zobaczyć później na naszym stoisku. Zysk ze sprzedaży stroików i ozdób wielkanocnych przeznaczany jest głównie na integrację – mówi Katarzyna Matuszczak, kierownik Warsztatów Terapii Zajęciowej w Trzciance. 

W uroczystym otwarciu VII Jarmarku Wielkanocnego uczestniczyli, oprócz Katarzyny Matuszczak, Dominika Wiśniewska, wiceburmistrz Trzcianki oraz Krzysztof Czarnecki, reprezentujący zarząd powiatu czarnkowsko-trzcianeckiego. 

Oprócz stoisk organizatorów, w jarmarku biorą udział inni wystawcy lokalni, a nawet regionalni, którzy mają do zaoferowania ciekawe, czasem unikatowe produkty. Takie skupienie wielu wystawców w jednym miejscu sprzyja tworzeniu wielkanocnego nastroju.


To może Cię także zainteresować:

Źródło: czarnkowsko-trzcianecki.pl | Ludwika Wikieł Starostwo Powiatowe w Czarnkowie | foto: czarnkowsko-trzcianecki.pl

 

Poglądy przedstawione w niniejszym materiale są wyłącznie poglądami Autora. Materiał został opublikowany przez Autora - zachowana pisownia oryginalna tekstu. Szczegółowe informacje znajdziesz w Regulaminie. Jeśli uważasz, że niniejsza publikacja jest jego naruszeniem lub narusza ona obowiązujące przepisy prosimy o zgłoszenie tego faktu TUTAJ.

Podoba Ci się to, co robimy?

Postaw nam kawę, a będziemy pracować jeszcze lepiej :)

Przeczytaj także:

DDWLKP.pl PCH24.info PCT24.pl PMI24.info PNT24.info POB24.info PP24.info.pl PSZ24.info PZL24.info

© 2012 - 2017 Dzień Dobry Wielkopolsko. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Logotypy Dzień Dobry Wielkopolsko, PCT24.pl, PSZ24.info, PZL24.info, PCH24.info, PMI24.info, PNT24.info, POB24.info, PP24.info.pl, Chcę być FIT, Skuteczna Reklama Lokalna są znakami powiązanymi z Portalem Dzień Dobry Wielkopolsko oraz jego wydawcą ROZWOJOWI.com, którego są własnością. Mogą być wykorzystywane w celach zgodnych z przeznaczeniem i za zgodą wydawcy. Użytkowanie portalu oznacza zgodę na jego Regulamin oraz Politykę Prywatności.

Używamy plików cookie, żeby ułatwić Ci korzystanie z portalu. Dowiedz się więcej o celu ich używania w naszej Polityce Prywatności i Regulaminie Portalu.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki