VII Ogólnopolski Turniej Karate Shotokan Młodzików w Krzyżu Wlkp.

Obejrzyj galerię (Liczba zdjęć: 48)

 

W sobotę 2 października 2021 r. areną zmagań dla karateków z Międzyszkolnego Uczniowskiego Klubu Karate Tradycyjnego „FUDOKAN” była hala sportowa przy Zespole Szkół Ogólnokształcących w Krzyżu Wlkp. Na której odbył się VII OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ KARATE SHOTOKAN MŁODZIKÓW z podziałem na kategorie wiekowe oraz posiadane stopnie karate.

REKLAMA

Obecna sytuacja nie sprzyja na organizację dużych imprez, lecz turniej udało się przeprowadzić, wzięła w nim udział mniejsza liczba zawodników niż zwykle. Do Krzyża Wlkp., przyjechało ponad 100 zawodników z 11 miejscowości takich jak: Wałcz, Tuczno, Słupsk, Sławno, Siemienice, Lubasz, Wieleń, Drawsko, Drezdenko, Człuchów, Sąpolno.

Finały turnieju rozpoczęły się paradą zawodników, których do hali sportowej wprowadził prezesa Krzysztof Czekała. Następnie uroczystego otwarcia turnieju dokonał Pan Rafał Sroka Burmistrz Krzyża, który pochwalił organizatorów za doskonałe przygotowanie hali sportowej oraz wzorową organizację turnieju. Po czym ceremoniału rozpoczęcia zawodów dokonał sędzia główny turnieju sensei Robert Reiter (5 dan) z Wałcza.

Poziom turnieju był bardzo wysoki. Zawodnicy z Krzyża Wlkp., Drawska i Lubasza wypadli znakomicie bo aż 41 razy stawali na podium. Dorobek na Turnieju MUKKT „FUDOKAN” to: 10 złotych (1 miejsc), 8 srebrnych ( 2 miejsc), 12 brązowych ( 3 miejsc ) oraz 11 miejsc tuż za podium (4 miejsc - za które zawodnicy też otrzymali puchary). Jesteśmy dumą sportową naszego rejonu i powiatu czarnkowsko-trzcianeckiego. Miłą niespodzianką okazało się, że sędziowie wybrali jednogłośnie najlepszego zawodnika turnieju, którym okazał się Kacper Oleksak wychowanek sensei Krzysztofa Czekały z MUKKT „FUDOKAN” w Krzyżu Wlkp.

Turniej jak co roku był perfekcyjnie przygotowany pod względem organizacyjnym jak i pod względem okazałych nagród dla startujących zawodników dzięki wsparciu powiatu czarnkowsko-trzcianeckiego i gminy Krzyż Wlkp. Na domiar tego w tegorocznym Ogólnopolskim Turniej Karate Shotokan Młodzików każdy zawodnik otrzymał medal za udział w turnieju, z czego wszyscy zawodnicy byli bardzo zadowoleni.

Organizator składa serdeczne podziękowania sponsorom oraz rodzicom za okazaną pomoc, którzy przyczynili się do sprawnego przeprowadzenia wymienionego turnieju karate. Natomiast zawodnikom gratulujemy postawy, ducha walki w wielu emocjonujących pojedynkach, które na pewno w przyszłości zaprocentują. Życzymy świetnej zabawy, zdobywanie kolejnych doświadczeń oraz sukcesów na następnych zawodach karate.

Krzysztof Czekała

 

To może Cię także zainteresować:

Źródło: Krzysztof Czekała

 

Poglądy przedstawione w niniejszym materiale są wyłącznie poglądami Autora. Materiał został opublikowany przez Autora - zachowana pisownia oryginalna tekstu. Szczegółowe informacje znajdziesz w Regulaminie. Jeśli uważasz, że niniejsza publikacja jest jego naruszeniem lub narusza ona obowiązujące przepisy prosimy o zgłoszenie tego faktu TUTAJ.

Przeczytaj także:

© 2012 - 2021 PCT24.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Logotyp PCT24.pl jest znakiem powiązanym z Portalem PCT24.pl oraz jego wydawcą ROZWOJOWI.com, którego jest własnością. Może być wykorzystywany w celach zgodnych z przeznaczeniem i za zgodą wydawcy.
Użytkowanie portalu oznacza zgodę na jego Regulamin oraz Politykę Prywatności.

Używamy plików cookie, żeby ułatwić Ci korzystanie z portalu. Dowiedz się więcej o celu ich używania w naszej Polityce Prywatności i Regulaminie Portalu.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki