VII Otwarty Turniej Brydża Sportowego o Puchar Burmistrza Trzcianki

Obejrzyj galerię (Liczba zdjęć: 6)

W dniu 29 sierpnia br. rozegrany został VII Otwarty Turniej Brydża Sportowego o Puchar Burmistrza Trzcianki, zorganizowany przez Stowarzyszenie Miłośników Brydża „Dama Pik” w sali Związku Emerytów i Rencistów w Trzciance.

Uroczystego otwarcia turnieju dokonał Burmistrz Trzcianki Krzysztof Jaworski w asyście Andrzeja Małdzińskiego – organizatora turnieju. Do rywalizacji przystąpiło 32 brydżystów (w tym 4 mistrzów międzynarodowych i 11 mistrzów krajowych). Po rozegraniu 30 rozdań zwycięzcami okazali się Romuald Bartoszki i Radzisław Oczkowicz (obaj Piła) zdobywając Puchar Burmistrza w kategorii „open”. Drugie miejsce zajęli Janusz Jędrzejewski (Rogoźno) i Tomasz Solarski (Piła). Trzecie miejsce przypadło parze Jolanta Ziętara (Jastrowie) – Rafał Junik (Czarnków), która wywalczyła puchar dla najlepszej pary Stowarzyszenia Miłośników Brydża „Dama Pik”. Puchar dla najlepszej pary trzcianeckiej wywalczyli Andrzej Małdziński i Wiesław Hilbrecht. Natomiast puchar dla najlepszej pary amatorskiej przypadł parze Tadeusz Kasperek (Trzcianka) – Leszek Kłopocki (Czarnków).

Organizatorzy turnieju składają wyrazy podziękowania pod adresem UMiG Trzcianka – sponsora turnieju oraz Związkowi Emerytów i Rencistów za udostępnienie sali do gry.