W Drawsku odbył się pierwszy trening kickboxingu

Obejrzyj galerię (Liczba zdjęć: 1)

 

3 lutego br. na sali sportowej w Drawsku odbył się pierwszy trening kickboxingu przy współudziale zawodników z Klubu Sporty Walki Piła.

REKLAMA

- Treningi tak naprawdę rozpoczęły się w październiku 2019 w sali gimnastycznej Szkoły Podstawowej w Drawskim Młynie a od 3 lutego przy wsparciu Wójta Gminy Drawsko Bartosza Niezborały, mogliśmy się przenieść na większą halę do Drawska. Na chwilę obecną prowadzona jest sekcja dla dorosłych a po feriach zamierzamy ruszyć z naborem dzieci i młodzieży od 10 roku życia – mówi Przemysław Leniec, trener. 

- Na pierwszym drawskim treningu pojawili się zawodnicy z Klubu Sporty Walki Piła, bardziej doświadczeni koledzy mogli przekazać swoją wiedzę i umiejętności początkującym osobom. Warto wspomnieć że w grudniu ubiegłego roku, zawodnik z sekcji Drawska Marek Świnoga zadebiutował na turnieju Młodych Wojowników w Obrowie, gdzie zajął 3 miejsce w kategorii kadet starszy -47 kg – dodaje Przemysław Leniec. 

Treningi odbywają się w każdy poniedziałek i środę na godz 18:00 na sali sportowej w Drawsku. To może Cię także zainteresować:

Źródło: Prezes SWP Sekcja Drawsko

 

Poglądy przedstawione w niniejszym materiale są wyłącznie poglądami Autora. Materiał został opublikowany przez Autora - zachowana pisownia oryginalna tekstu. Szczegółowe informacje znajdziesz w Regulaminie. Jeśli uważasz, że niniejsza publikacja jest jego naruszeniem lub narusza ona obowiązujące przepisy prosimy o zgłoszenie tego faktu TUTAJ.

Podoba Ci się to, co robimy?

Postaw nam kawę, a będziemy pracować jeszcze lepiej :)

Przeczytaj także:

DDWLKP.pl PCH24.info PCT24.pl PMI24.info PNT24.info POB24.info PP24.info.pl PSZ24.info PZL24.info

© 2012 - 2017 Dzień Dobry Wielkopolsko. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Logotypy Dzień Dobry Wielkopolsko, PCT24.pl, PSZ24.info, PZL24.info, PCH24.info, PMI24.info, PNT24.info, POB24.info, PP24.info.pl, Chcę być FIT, Skuteczna Reklama Lokalna są znakami powiązanymi z Portalem Dzień Dobry Wielkopolsko oraz jego wydawcą ROZWOJOWI.com, którego są własnością. Mogą być wykorzystywane w celach zgodnych z przeznaczeniem i za zgodą wydawcy. Użytkowanie portalu oznacza zgodę na jego Regulamin oraz Politykę Prywatności.

Używamy plików cookie, żeby ułatwić Ci korzystanie z portalu. Dowiedz się więcej o celu ich używania w naszej Polityce Prywatności i Regulaminie Portalu.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki