W Trzciance zwyciężył trener Kadry Narodowej

Obejrzyj galerię (Liczba zdjęć: 84)

 

Za nami IX Międzynarodowy Memoriał Szachowy Ferdynanda Dziedzica. W tym roku Trzciance stawiło się 174 zawodników i zawodniczek z różnych zakątków Polski, z Białorusi i Hiszpanii. Turniej Szachów Szybkich poświęcony jest pamięci wspaniałego człowieka, zawodnika z pierwszą kategorią, sędziego klasy pierwszej, ale przede wszystkim doskonałego trenera i wychowawcy wielu pokoleń trzcianeckich szachistów. Od dziewięciu lat ściąga do Trzcianki mocną obsadę gwiazd szachowych.

REKLAMA

Kategorię Open zwyciężył arcymistrz Bartosz Soćko. Wśród Kobiet najlepszą była arcymistrzyni Monika Soćko. Kategorię Juniorzy Starsi zwyciężył mistrz FIDE Igor Kowalski, natomiast wśród Juniorów Młodszych pierwsze miejsce zdobył Marcin Kutkowski. Wśród zawodników z ELO 2001-2200 bezkonkurencyjny był arcymistrz Włodzimierz Schmidt, ELO 1801-2000 najlepszy był Andrzej Puszka, ELO 1000-1600 wygrał Jan Wojda, natomiast w kategorii bez ELO zwyciężył Wojciech Subielski. Ponadto, Radosław Jedynak prezes Polskiego Związku Szachowego postanowił odznaczyć Srebrną Honorową Odznaką PZS Tomasza Żyźniewskiego oraz Kamila Plichtę. Natomiast Brązową Honorową Odznakę PZS otrzymał Łukasz Salamandra. 

Pełna lista wyników dostępna jest na stronie: http://fdziedzic.pl


To może Cię także zainteresować:

Źródło: trzcianka.pl

 

Poglądy przedstawione w niniejszym materiale są wyłącznie poglądami Autora. Materiał został opublikowany przez Autora - zachowana pisownia oryginalna tekstu. Szczegółowe informacje znajdziesz w Regulaminie. Jeśli uważasz, że niniejsza publikacja jest jego naruszeniem lub narusza ona obowiązujące przepisy prosimy o zgłoszenie tego faktu TUTAJ.

Podoba Ci się to, co robimy?

Postaw nam kawę, a będziemy pracować jeszcze lepiej :)

Przeczytaj także:

DDWLKP.pl PCH24.info PCT24.pl PMI24.info PNT24.info POB24.info PP24.info.pl PSZ24.info PZL24.info

© 2012 - 2017 Dzień Dobry Wielkopolsko. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Logotypy Dzień Dobry Wielkopolsko, PCT24.pl, PSZ24.info, PZL24.info, PCH24.info, PMI24.info, PNT24.info, POB24.info, PP24.info.pl, Chcę być FIT, Skuteczna Reklama Lokalna są znakami powiązanymi z Portalem Dzień Dobry Wielkopolsko oraz jego wydawcą ROZWOJOWI.com, którego są własnością. Mogą być wykorzystywane w celach zgodnych z przeznaczeniem i za zgodą wydawcy. Użytkowanie portalu oznacza zgodę na jego Regulamin oraz Politykę Prywatności.

Używamy plików cookie, żeby ułatwić Ci korzystanie z portalu. Dowiedz się więcej o celu ich używania w naszej Polityce Prywatności i Regulaminie Portalu.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki