Wakacje w Gminie Lubasz

REKLAMA

Szanowni Państwo, drogie dzieci. 

Rozpoczynamy Wakacje w Gminie Lubasz. 

Zachęcamy do zapoznania się z ofertą zajęć, imprez, warsztatów i wycieczek. Mamy nadzieję, że każdy coś dla siebie znajdzie, a dopełnieniem wszystkiego będzie tak wspaniała pogoda jak 26.06.2020 , kiedy nad lubaskim jeziorem było kilkadziesiąt osób. 

Przypominamy, że kąpielisko strzeżone znajduje się tylko przy plaży i zgodnie z ustaleniami WOPR pod opieką ratowników czynne będzie od 1 lipca, codziennie w godzinach 10.00-18.00. 

Miłośnikom czworonogów przypominamy, że nie wolno z psami wchodzić na plażę, a fanom sprzętu motorowodnego przypominamy o przestrzeganiu regulaminu. 

Wszystkich natomiast odwiedzających teren przy i wokół Jeziora Lubaskiego prosimy o zachowania czystości, a wtedy Gmina Lubasz będzie miejscem które zachwyca! 

Osoby zainteresowane zapisem do udziału w turniejach, dzieci na półkolonie realizowane wspólnie z Gminnym Ośrodkiem Pomocy Społecznej, wyjazdy (w sierpniu również na mecz Lecha) zaglądajcie na stronę - informacje pojawiać się będą na bieżąco

W pierwszym tygodniu lipca usuwane mechanicznie będą glony i inne rośliny, które wyjątkowo w ogromnej liczbie wpisały się w krajobraz jeziora. Paradoksalnie jest to spowodowane znakomitą jakością wody w akwenie. 

Szymon Szwed / Gminny Ośrodek Kultury w Lubaszu


To może Cię także zainteresować:

Źródło: Szymon Szwed / Gminny Ośrodek Kultury w Lubaszu

 

Poglądy przedstawione w niniejszym materiale są wyłącznie poglądami Autora. Materiał został opublikowany przez Autora - zachowana pisownia oryginalna tekstu. Szczegółowe informacje znajdziesz w Regulaminie. Jeśli uważasz, że niniejsza publikacja jest jego naruszeniem lub narusza ona obowiązujące przepisy prosimy o zgłoszenie tego faktu TUTAJ.

Podoba Ci się to, co robimy?

Postaw nam kawę, a będziemy pracować jeszcze lepiej :)

Przeczytaj także:

DDWLKP.pl PCH24.info PCT24.pl PMI24.info PNT24.info POB24.info PP24.info.pl PSZ24.info PZL24.info

© 2012 - 2017 Dzień Dobry Wielkopolsko. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Logotypy Dzień Dobry Wielkopolsko, PCT24.pl, PSZ24.info, PZL24.info, PCH24.info, PMI24.info, PNT24.info, POB24.info, PP24.info.pl, Chcę być FIT, Skuteczna Reklama Lokalna są znakami powiązanymi z Portalem Dzień Dobry Wielkopolsko oraz jego wydawcą ROZWOJOWI.com, którego są własnością. Mogą być wykorzystywane w celach zgodnych z przeznaczeniem i za zgodą wydawcy. Użytkowanie portalu oznacza zgodę na jego Regulamin oraz Politykę Prywatności.

Używamy plików cookie, żeby ułatwić Ci korzystanie z portalu. Dowiedz się więcej o celu ich używania w naszej Polityce Prywatności i Regulaminie Portalu.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki