Walentynkowy Konkurs Wokalny

„Szansa na sukces" - Walentynkowy Powiatowy Konkurs wokalny rozstrzygnięty! Poziom artystyczny przeszedł najśmielsze oczekiwania, a uczestnicy byli fantastyczni!

REKLAMA

Komisja Konkursowa miała bardzo trudne zadanie, zwracając uwagę na prezentację umiejętności wokalnych uczestników. Lista została zamknięta 14 lutego. W planowanym terminie wpłynęło 26 nagrań, w tym dwa nagrania spoza powiatu.

Ocenie podlegały nagrania, spełniające warunki Regulaminu konkursowego ale upominki otrzymają wszyscy, którzy nadesłali swoje nagrania.

Za każdą prezentację wybranego przez uczestnika repertuaru Komisja przyznawała maksymalnie 150 punktów. Przesłane nagrania, poziom artystyczny i zaangażowanie uczestników przeszły najśmielsze oczekiwania organizatorów i pomysłodawców.

Pragniemy już teraz poinformować, że Konkurs na stałe znajdzie swoje miejsce w rocznym kalendarzu wydarzeń, a dodatkowo zapraszamy wszystkich zainteresowanych do udziału w kolejnych muzycznych zmaganiach:

II PRZEGLĄD PIEŚNI MARYJNEJ - MAJ 2021

KONKURS WOKALNY W RAMACH DNI GMINY LUBASZ - SIERPIEŃ 2021, profesjonalne nagłośnienie estradowe.

Komisja Konkursowa dnia 22 lutego 2021 roku w składzie:

Szymon Szwed – dyrektor Gminnego Ośrodka Kultury - przewodniczący

Sławomir Magdziarz – instruktor Gminnego Ośrodka Kultury – członek

Marcelina Kuświk - instruktor Gminnego Ośrodka Kultury – członek

dokonała oceny nagrań i wyłoniła laureatów:

 

1 miejsce Lena Niewiada

2 miejsce Agata Kulesza

3 miejsce Zuzanna Wylegała

 

Gratulujemy laureatom i wszystkim uczestnikom za wspaniałe prezentacje! Laureaci zostaną powiadomieni o terminie i formie przekazania nagród. Wszyscy uczestnicy otrzymają okolicznościowe upominki.

 

To może Cię także zainteresować:

Źródło: Szymon Szwed Marcelina Kuświk Sławomir Magdziarz Gminny Ośrodek Kultury w Lubaszu

 

Poglądy przedstawione w niniejszym materiale są wyłącznie poglądami Autora. Materiał został opublikowany przez Autora - zachowana pisownia oryginalna tekstu. Szczegółowe informacje znajdziesz w Regulaminie. Jeśli uważasz, że niniejsza publikacja jest jego naruszeniem lub narusza ona obowiązujące przepisy prosimy o zgłoszenie tego faktu TUTAJ.

Podoba Ci się to, co robimy?

Postaw nam kawę, a będziemy pracować jeszcze lepiej :)

Przeczytaj także:

DDWLKP.pl PCH24.info PCT24.pl PMI24.info PNT24.info POB24.info PP24.info.pl PSZ24.info PZL24.info

© 2012 - 2017 Dzień Dobry Wielkopolsko. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Logotypy Dzień Dobry Wielkopolsko, PCT24.pl, PSZ24.info, PZL24.info, PCH24.info, PMI24.info, PNT24.info, POB24.info, PP24.info.pl, Chcę być FIT, Skuteczna Reklama Lokalna są znakami powiązanymi z Portalem Dzień Dobry Wielkopolsko oraz jego wydawcą ROZWOJOWI.com, którego są własnością. Mogą być wykorzystywane w celach zgodnych z przeznaczeniem i za zgodą wydawcy. Użytkowanie portalu oznacza zgodę na jego Regulamin oraz Politykę Prywatności.

Używamy plików cookie, żeby ułatwić Ci korzystanie z portalu. Dowiedz się więcej o celu ich używania w naszej Polityce Prywatności i Regulaminie Portalu.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki