Wieleń Gospodarzem Mistrzostw Powiatu w Piłce Siatkowej

Obejrzyj galerię (Liczba zdjęć: 2)

 

W sobotę 22.02.2020 roku w Hali Widowiskowo-Sportowej w Wieleniu odbyły się Mistrzostwa Powiatu w Piłce Siatkowej chłopców, których organizatorem była Szkoła Podstawowa nr 2 im. Jana Pawła II w Wieleniu. Uroczystego otwarcia zawodów dokonała Burmistrz Wielenia Elżbieta Rybarczyk oraz Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 2 w Wieleniu Jerzy Kośmider.

REKLAMA

W powiatowym finale udział wzięło pięć szkół z powiatu czarnkowsko-trzcianeckiego: SP 2 Wieleń, SP 1 Wieleń, SP 1 Czarnków, KSP Trzcianka, SP Krzyż. 

Najlepszą drużyną turnieju została Szkoła Podstawowa z Krzyża Wielkopolskiego zajmując I miejsce. Szkoła uzyskała między innymi prawo startu w zawodach rejonowych. Impreza odbyła się dzięki wsparciu Urzędu Miejskiego w Wieleniu oraz Powiatowego Szkolnego Związku Sportowego. 


Wyniki końcowe zawodów 

1. SP Krzyż 8 pkt 8-1 

2. SP 2 Czarnków 6 pkt 5-4 

3. SP 1 Wieleń 6 pkt 5-5 

4. SP 3 Trzcinka 6 pkt 4-6 

5. SP 2 Wieleń 4 pkt 2-8


To może Cię także zainteresować:

Źródło: Marek Dur SP 2 Wieleń

 

Poglądy przedstawione w niniejszym materiale są wyłącznie poglądami Autora. Materiał został opublikowany przez Autora - zachowana pisownia oryginalna tekstu. Szczegółowe informacje znajdziesz w Regulaminie. Jeśli uważasz, że niniejsza publikacja jest jego naruszeniem lub narusza ona obowiązujące przepisy prosimy o zgłoszenie tego faktu TUTAJ.

Podoba Ci się to, co robimy?

Postaw nam kawę, a będziemy pracować jeszcze lepiej :)

Przeczytaj także:

DDWLKP.pl PCH24.info PCT24.pl PMI24.info PNT24.info POB24.info PP24.info.pl PSZ24.info PZL24.info

© 2012 - 2017 Dzień Dobry Wielkopolsko. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Logotypy Dzień Dobry Wielkopolsko, PCT24.pl, PSZ24.info, PZL24.info, PCH24.info, PMI24.info, PNT24.info, POB24.info, PP24.info.pl, Chcę być FIT, Skuteczna Reklama Lokalna są znakami powiązanymi z Portalem Dzień Dobry Wielkopolsko oraz jego wydawcą ROZWOJOWI.com, którego są własnością. Mogą być wykorzystywane w celach zgodnych z przeznaczeniem i za zgodą wydawcy. Użytkowanie portalu oznacza zgodę na jego Regulamin oraz Politykę Prywatności.

Używamy plików cookie, żeby ułatwić Ci korzystanie z portalu. Dowiedz się więcej o celu ich używania w naszej Polityce Prywatności i Regulaminie Portalu.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki