Wielofunkcyjne boisko oficjalnie otwarte

Obejrzyj galerię (Liczba zdjęć: 22)

 

Kompleks nowoczesnych boisk wielofunkcyjnych oficjalnie otwarty! Wszyscy przybyli oficjele byli pod wrażaniem powstałej inwestycji, największą radość mieli jednak uczniowie, którzy na co dzień będą wykorzystywali obiekt podczas zajęć sportowych.

REKLAMA

Rozwój fizyczny dzieci jest niezwykle ważny, tym bardziej cieszy fakt, iż w Trzciance stale powiększa się bazę obiektów sportowych. Dnia 1 września br. oficjalnie oddano do użytku nowoczesny kompleks boisk wielofunkcyjnych przy Szkole Podstawowej Nr 2 w Trzciance. Z tej okazji uczniowie oraz nauczyciele placówki przygotowali dla gości przepiękną akademię. Dokonano również uroczystej, sportowej przysięgi.

Bieżnia okrężna i prosta, skoczna do skoku w dal, rzutnie do pchnięcia kulą, boisko piłkarskie, do piłki ręcznej i wielofunkcyjne – uczniowie, kluby sportowe i mieszkańcy nareszcie mogą korzystać z tak wspaniałego obiektu sportowego.

Symbolicznego przecięcia wstęgi dokonali: burmistrz Trzcianki Krzysztof Czarnecki, poseł na Sejm RP Marcin Porzucek, wiceprzewodniczący Rady Miejskiej Trzcianki Witold Perski, wiceburmistrz Grażyna Zozula oraz dyrektor SP Nr 2 w Trzciance Rafał Kwiatkowski.

Inwestycja została dofinansowana przez Ministra Sportu i Turystyki ze środków Funduszu Rozwoju Kultury Fizycznej (FRKF) w ramach Programu Rozwoju Szkolnej Infrastruktury Sportowej. Całkowita wartość inwestycji to ponad 3 mln zł z czego prawie 1 mln pozyskano z środków FRKF.

 

To może Cię także zainteresować:

Źródło: trzcianka.pl / Leszek Malicki | foto: trzcianka.pl

 

Poglądy przedstawione w niniejszym materiale są wyłącznie poglądami Autora. Materiał został opublikowany przez Autora - zachowana pisownia oryginalna tekstu. Szczegółowe informacje znajdziesz w Regulaminie. Jeśli uważasz, że niniejsza publikacja jest jego naruszeniem lub narusza ona obowiązujące przepisy prosimy o zgłoszenie tego faktu TUTAJ.

Podoba Ci się to, co robimy?

Postaw nam kawę, a będziemy pracować jeszcze lepiej :)

Przeczytaj także:

DDWLKP.pl PCH24.info PCT24.pl PMI24.info PNT24.info POB24.info PP24.info.pl PSZ24.info PZL24.info

© 2012 - 2017 Dzień Dobry Wielkopolsko. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Logotypy Dzień Dobry Wielkopolsko, PCT24.pl, PSZ24.info, PZL24.info, PCH24.info, PMI24.info, PNT24.info, POB24.info, PP24.info.pl, Chcę być FIT, Skuteczna Reklama Lokalna są znakami powiązanymi z Portalem Dzień Dobry Wielkopolsko oraz jego wydawcą ROZWOJOWI.com, którego są własnością. Mogą być wykorzystywane w celach zgodnych z przeznaczeniem i za zgodą wydawcy. Użytkowanie portalu oznacza zgodę na jego Regulamin oraz Politykę Prywatności.

Używamy plików cookie, żeby ułatwić Ci korzystanie z portalu. Dowiedz się więcej o celu ich używania w naszej Polityce Prywatności i Regulaminie Portalu.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki