Windą pojedziemy jeszcze w wakacje

Obejrzyj galerię (Liczba zdjęć: 5)

 

Winda powstająca w Urzędzie Miejskim Trzcianki ma zostać oddana do użytku jeszcze podczas obecnych wakacji. Planuje się, że inwestycja, która jest odpowiedzią na zapotrzebowanie mieszkańców, zostanie zakończona do końca lipca.

REKLAMA

Urządzenie, o którego powstanie zabiegał burmistrz Trzcianki Krzysztof Czarnecki, poprawi dostęp osób niepełnosprawnych do sali sesyjnej, gabinetu burmistrza, a także biur znajdujących się na wyższych kondygnacjach trzcianeckiego Ratusza, co do tej pory było nie lada utrudnieniem.

Po oddaniu do użytku nowoczesnej sali konferencyjnej, znajdującej się obok Biura Rady Miejskiej, obecnie trwają także kolejne prace remontowe związane z modernizacją klatki schodowej Urzędu Miejskiego. Niedawno otwarta została również strefa multimedialna, kącik dla dzieci, a na korytarzach wymieniono krzesła, dostawiono stoliki, a także wprowadzono nowe, bardziej przejrzyste oznakowanie biur. Wszystko to sprawi, że załatwienie niezbędnych spraw urzędowych będzie jeszcze łatwiejsze i bardziej przyjazne.

 

To może Cię także zainteresować:

Źródło: trzcianka.pl / Dawid Czyż | foto: trzcianka.pl

 

Poglądy przedstawione w niniejszym materiale są wyłącznie poglądami Autora. Materiał został opublikowany przez Autora - zachowana pisownia oryginalna tekstu. Szczegółowe informacje znajdziesz w Regulaminie. Jeśli uważasz, że niniejsza publikacja jest jego naruszeniem lub narusza ona obowiązujące przepisy prosimy o zgłoszenie tego faktu TUTAJ.

Podoba Ci się to, co robimy?

Postaw nam kawę, a będziemy pracować jeszcze lepiej :)

Przeczytaj także:

DDWLKP.pl PCH24.info PCT24.pl PMI24.info PNT24.info POB24.info PP24.info.pl PSZ24.info PZL24.info

© 2012 - 2017 Dzień Dobry Wielkopolsko. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Logotypy Dzień Dobry Wielkopolsko, PCT24.pl, PSZ24.info, PZL24.info, PCH24.info, PMI24.info, PNT24.info, POB24.info, PP24.info.pl, Chcę być FIT, Skuteczna Reklama Lokalna są znakami powiązanymi z Portalem Dzień Dobry Wielkopolsko oraz jego wydawcą ROZWOJOWI.com, którego są własnością. Mogą być wykorzystywane w celach zgodnych z przeznaczeniem i za zgodą wydawcy. Użytkowanie portalu oznacza zgodę na jego Regulamin oraz Politykę Prywatności.

Używamy plików cookie, żeby ułatwić Ci korzystanie z portalu. Dowiedz się więcej o celu ich używania w naszej Polityce Prywatności i Regulaminie Portalu.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki