Wizyta w Lokalnym Klubie Rodzinnym

Obejrzyj galerię (Liczba zdjęć: 3)

 

W dniu 4 czerwca 2019 r. przedstawiciele samorządu gminy Lubasz w osobach Pan Wójt, Marcin Filoda, Dyrektor Przedszkola „Bajka” Pani Elżbieta Sobkowiak, Kierownik Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej Jadwiga Kazińska wraz z pracownikiem socjalnym Panią Wiolettą Surma, udali się na wizytę studyjną do Lokalnego Klubu Rodzinnego w Czarnkowie.

REKLAMA

Lokalny Klub Rodzinny w Czarnkowie (LKR) powstał w ramach projektu „Dobry start” realizowanego przez Instytut Małego Dziecka im. Astrid Lindgren z Poznania i współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Wielkopolskiego Regionalnego Programu Operacyjnego. 

Lokalny Klub Rodziny to przyjazne miejsce dla rodzin z małymi dziećmi wspólnie z konsultantkami rodzinnymi, można bawić się w przyjaznym otoczeniu, wziąć udział w ciekawych zajęciach, a przy tym odpocząć od codziennych zajęć i napić się kawy w towarzystwie innych rodziców. Klub zapewnia wspólną zabawę, śpiew, robienie ciekawych rzeczy, można lepić, kleić i co tylko przyjdzie nam do głowy. Chcemy zachęcić dorosłych do wspólnego odkrywania świata ze swoimi dziećmi. 

Zajęcia i pobyt w Klubie jest BEZPŁATNY a skorzystać mogą rodziny z małymi dziećmi w wieku od urodzenia do 5 roku życia doświadczające różnych trudności życiowych i wychowawczych. 


Godziny otwarcia Klubu: 

Poniedziałek 12:00 - 17:00 

Wtorek 9:00 – 13:00 

Środa 10:30 – 13:00

Czwartek 9:00 – 13:00 


Adres: 

ul. Ogrodowa 21/2

64-700 Czarnków 


Zainteresowane osoby, rodziny prosimy o kontakt z pracownikami socjalnymi Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Lubaszu.


To może Cię także zainteresować:

Źródło: lubasz.pl / Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej

 

Poglądy przedstawione w niniejszym materiale są wyłącznie poglądami Autora. Materiał został opublikowany przez Autora - zachowana pisownia oryginalna tekstu. Szczegółowe informacje znajdziesz w Regulaminie. Jeśli uważasz, że niniejsza publikacja jest jego naruszeniem lub narusza ona obowiązujące przepisy prosimy o zgłoszenie tego faktu TUTAJ.

Podoba Ci się to, co robimy?

Postaw nam kawę, a będziemy pracować jeszcze lepiej :)

Przeczytaj także:

DDWLKP.pl PCH24.info PCT24.pl PMI24.info PNT24.info POB24.info PP24.info.pl PSZ24.info PZL24.info

© 2012 - 2017 Dzień Dobry Wielkopolsko. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Logotypy Dzień Dobry Wielkopolsko, PCT24.pl, PSZ24.info, PZL24.info, PCH24.info, PMI24.info, PNT24.info, POB24.info, PP24.info.pl, Chcę być FIT, Skuteczna Reklama Lokalna są znakami powiązanymi z Portalem Dzień Dobry Wielkopolsko oraz jego wydawcą ROZWOJOWI.com, którego są własnością. Mogą być wykorzystywane w celach zgodnych z przeznaczeniem i za zgodą wydawcy. Użytkowanie portalu oznacza zgodę na jego Regulamin oraz Politykę Prywatności.

Używamy plików cookie, żeby ułatwić Ci korzystanie z portalu. Dowiedz się więcej o celu ich używania w naszej Polityce Prywatności i Regulaminie Portalu.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki