Wraz z Kapitanem Rejsikiem wybierz drogę na trening!

Dziś, zawodnicy lokalizacji mają wyjątkowy trening! Odwiedza ich nie kto inny jak Kapitan Rejsik. Pomóż mu odnaleźć prawidłową drogę i jak najszybciej odwiedzić swoich zawodników. Gotowy? Czas start!

REKLAMA

Poprawne odpowiedzi wraz z danymi teleadresowymi wyślij do 15.09 na konkurs@akademiareissa.pl

Spośród wszystkich prawidłowych odpowiedzi, zostanie wybrany zwycięzca, który otrzyma misiąc otwartych treningów w Akademii*!

 

*Konkurs skierowany dla uczestników, nie będących zawodnikami Akademii Piłkarskiej Reissa.

 

To może Cię także zainteresować:

Źródło: Akademia Piłkarska Reissa

 

Poglądy przedstawione w niniejszym materiale są wyłącznie poglądami Autora. Materiał został opublikowany przez Autora - zachowana pisownia oryginalna tekstu. Szczegółowe informacje znajdziesz w Regulaminie. Jeśli uważasz, że niniejsza publikacja jest jego naruszeniem lub narusza ona obowiązujące przepisy prosimy o zgłoszenie tego faktu TUTAJ.

Podoba Ci się to, co robimy?

Postaw nam kawę, a będziemy pracować jeszcze lepiej :)

Przeczytaj także:

DDWLKP.pl PCH24.info PCT24.pl PMI24.info PNT24.info POB24.info PP24.info.pl PSZ24.info PZL24.info

© 2012 - 2017 Dzień Dobry Wielkopolsko. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Logotypy Dzień Dobry Wielkopolsko, PCT24.pl, PSZ24.info, PZL24.info, PCH24.info, PMI24.info, PNT24.info, POB24.info, PP24.info.pl, Chcę być FIT, Skuteczna Reklama Lokalna są znakami powiązanymi z Portalem Dzień Dobry Wielkopolsko oraz jego wydawcą ROZWOJOWI.com, którego są własnością. Mogą być wykorzystywane w celach zgodnych z przeznaczeniem i za zgodą wydawcy. Użytkowanie portalu oznacza zgodę na jego Regulamin oraz Politykę Prywatności.

Używamy plików cookie, żeby ułatwić Ci korzystanie z portalu. Dowiedz się więcej o celu ich używania w naszej Polityce Prywatności i Regulaminie Portalu.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki