Wrócili do Wielenia z medalami Mistrzostw Świata

Obejrzyj galerię (Liczba zdjęć: 4)

 

W Mosinie, a dokładnie w Krajkowie koło Poznania, odbyły się Mistrzostwa Świata w NordicWalking. W zawodach uczestniczyło blisko 600 zawodników z 14 państw. Impreza podzielona była na dwa dni, pierwszego dnia eliminacje, a drugiego finały. Zawody rozgrywano na trzech dystansach 5km, 10km i 21km. Duży sukces odnieśli zawodnicy z Wielenia, którzy startowali na sprinterskim dystansie 5km.

REKLAMA

Izabela Okrzesik-Frąckowiak w klasyfikacji openkobiet zajęła 6 miejsce, a w kategorii wiekowej 2. Mateusz Frąckowiak uczeń Gimnazjum w Rosku sklasyfikowany został na 3 miejscu w kategorii do lat 29. Podczas mistrzostw przeprowadzono osobno klasyfikację na najlepszą drużynę i rodzinę. Zliczano czas trzech zawodników z eliminacji. W klasyfikacji RODZINA Izabela, Roman i Mateusz Frąckowiak zajęli I miejsce, zdobywając jednocześnie tytuł Mistrzów Świata w klasyfikacji RODZINA. Bardzo wzruszającym momentem było wysłuchanie hymnu państwowego podczas dekoracji po wręczaniu pamiątkowych pucharów.

 

To może Cię także zainteresować:

Źródło: kontakt@ddwlkp.pl | foto: kontakt@ddwlkp.pl

 

Poglądy przedstawione w niniejszym materiale są wyłącznie poglądami Autora. Materiał został opublikowany przez Autora - zachowana pisownia oryginalna tekstu. Szczegółowe informacje znajdziesz w Regulaminie. Jeśli uważasz, że niniejsza publikacja jest jego naruszeniem lub narusza ona obowiązujące przepisy prosimy o zgłoszenie tego faktu TUTAJ.

Podoba Ci się to, co robimy?

Postaw nam kawę, a będziemy pracować jeszcze lepiej :)

Przeczytaj także:

DDWLKP.pl PCH24.info PCT24.pl PMI24.info PNT24.info POB24.info PP24.info.pl PSZ24.info PZL24.info

© 2012 - 2017 Dzień Dobry Wielkopolsko. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Logotypy Dzień Dobry Wielkopolsko, PCT24.pl, PSZ24.info, PZL24.info, PCH24.info, PMI24.info, PNT24.info, POB24.info, PP24.info.pl, Chcę być FIT, Skuteczna Reklama Lokalna są znakami powiązanymi z Portalem Dzień Dobry Wielkopolsko oraz jego wydawcą ROZWOJOWI.com, którego są własnością. Mogą być wykorzystywane w celach zgodnych z przeznaczeniem i za zgodą wydawcy. Użytkowanie portalu oznacza zgodę na jego Regulamin oraz Politykę Prywatności.

Używamy plików cookie, żeby ułatwić Ci korzystanie z portalu. Dowiedz się więcej o celu ich używania w naszej Polityce Prywatności i Regulaminie Portalu.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki