Wspinaczkowy sześcian dla dzieci w Krzyżu Wlkp.

Obejrzyj galerię (Liczba zdjęć: 2)

 

Gmina Krzyż Wielkopolski, w ramach krzewienia kultury fizycznej i sportu, dbając o właściwy rozwój sprawności motorycznej dzieci i młodzieży, zainstalowała wspinaczkowy sześcian dla dzieci.

REKLAMA

Urządzenie zostało zamontowane na boisku Zespołu Szkól im. Powstańców Wielkopolskich 1918-1919 w Krzyżu Wielkopolskim, przy ul. Daszyńskiego, gdzie będzie stanowiło dopełnienie tzw. parku kieszonkowego, stworzonego przez szkołę. Sześcian umożliwia wspinaczkę po ściance linowej, wspinaczkowej, podciąganie na drążkach do akrobacji oraz wdrapywanie się po linie i drabince.


To może Cię także zainteresować:

Źródło: krzyz.pl

 

Poglądy przedstawione w niniejszym materiale są wyłącznie poglądami Autora. Materiał został opublikowany przez Autora - zachowana pisownia oryginalna tekstu. Szczegółowe informacje znajdziesz w Regulaminie. Jeśli uważasz, że niniejsza publikacja jest jego naruszeniem lub narusza ona obowiązujące przepisy prosimy o zgłoszenie tego faktu TUTAJ.

Podoba Ci się to, co robimy?

Postaw nam kawę, a będziemy pracować jeszcze lepiej :)

Przeczytaj także:

DDWLKP.pl PCH24.info PCT24.pl PMI24.info PNT24.info POB24.info PP24.info.pl PSZ24.info PZL24.info

© 2012 - 2017 Dzień Dobry Wielkopolsko. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Logotypy Dzień Dobry Wielkopolsko, PCT24.pl, PSZ24.info, PZL24.info, PCH24.info, PMI24.info, PNT24.info, POB24.info, PP24.info.pl, Chcę być FIT, Skuteczna Reklama Lokalna są znakami powiązanymi z Portalem Dzień Dobry Wielkopolsko oraz jego wydawcą ROZWOJOWI.com, którego są własnością. Mogą być wykorzystywane w celach zgodnych z przeznaczeniem i za zgodą wydawcy. Użytkowanie portalu oznacza zgodę na jego Regulamin oraz Politykę Prywatności.

Używamy plików cookie, żeby ułatwić Ci korzystanie z portalu. Dowiedz się więcej o celu ich używania w naszej Polityce Prywatności i Regulaminie Portalu.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki