Wspólnie dla bezpieczeństwa dzieci i młodzieży

Obejrzyj galerię (Liczba zdjęć: 7)

 

W związku z rozpoczynającymi się feriami w dniach od 6-9.02.2018r, podjęto wspólną akcję profilaktyczną w której udział wzięli przedstawiciele: Państwowej Straży Pożarnej, Policji, Nadleśnictwa Sarbia oraz Gminy Czarnków.

REKLAMA

Tematem przewodnim prelekcji było bezpieczeństwo młodzieży podczas ferii zimowych ze Szkół Podstawowych z terenu gminy Czarnków. W tym celu omówiono zagrożenia jakie mogą spotkać dzieci podczas zimowego wypoczynku, sposoby zachowania się w trudnych sytuacjach w tym na akwenach wodnych oraz jak udzielić pierwszej pomocy osobie poszkodowanej. Podczas spotkań rozdawano kamizelki odblaskowe oraz inne elementy odblaskowe. Wspólną akcję profilaktyczną przeprowadzono w Śmieszkowie, Hucie, Romanowie Dolnym, Gębicach, Kuźnicy Czarnkowskiej, Jędrzejewie i Sarbi.

 

To może Cię także zainteresować:

Źródło: straz.czarnkow.psp.wlkp.pl | Opracował: bryg. Krzysztof Kawka Zdjęcia: JRG Czarnków

 

Poglądy przedstawione w niniejszym materiale są wyłącznie poglądami Autora. Materiał został opublikowany przez Autora - zachowana pisownia oryginalna tekstu. Szczegółowe informacje znajdziesz w Regulaminie. Jeśli uważasz, że niniejsza publikacja jest jego naruszeniem lub narusza ona obowiązujące przepisy prosimy o zgłoszenie tego faktu TUTAJ.

Podoba Ci się to, co robimy?

Postaw nam kawę, a będziemy pracować jeszcze lepiej :)

Przeczytaj także:

DDWLKP.pl PCH24.info PCT24.pl PMI24.info PNT24.info POB24.info PP24.info.pl PSZ24.info PZL24.info

© 2012 - 2017 Dzień Dobry Wielkopolsko. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Logotypy Dzień Dobry Wielkopolsko, PCT24.pl, PSZ24.info, PZL24.info, PCH24.info, PMI24.info, PNT24.info, POB24.info, PP24.info.pl, Chcę być FIT, Skuteczna Reklama Lokalna są znakami powiązanymi z Portalem Dzień Dobry Wielkopolsko oraz jego wydawcą ROZWOJOWI.com, którego są własnością. Mogą być wykorzystywane w celach zgodnych z przeznaczeniem i za zgodą wydawcy. Użytkowanie portalu oznacza zgodę na jego Regulamin oraz Politykę Prywatności.

Używamy plików cookie, żeby ułatwić Ci korzystanie z portalu. Dowiedz się więcej o celu ich używania w naszej Polityce Prywatności i Regulaminie Portalu.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki