Wyjątkowy gest

Obejrzyj galerię (Liczba zdjęć: 8)

 

114 pracowników czarnkowskiego szpitala otrzymało w ostatnich dniach prezenty, które na długo zapamiętają. W tym przypadku nie ma znaczenia realna wartość pojedynczego upominku, ale fakt, że został on przekazany jako podziękowanie. Firma Amica, lider sprzętu AGD w Polsce oraz Magovox sp. z o.o. przekazały na ręce pracowników ZZOZ w Czarnkowie sprzęt AGD jako gest podkreślający wagę zawodu, który wykonują pracownicy służby zdrowia w trudnym czasie pandemii.

REKLAMA

Pielęgniarki, położne, sanitariusze, ratownicy medyczni oraz pracownicy firmy sprzątającej znaleźli się w grupie osób, które fundator chciał docenić. Istotny jest fakt, że obdarowani mieli wpływ na rodzaj sprzętu, jaki otrzymają.

- Pracownicy wiedzieli, że otrzymają sprzęt od sponsora, i mogli wcześniej wybrać to czego potrzebują, ze wskazanego asortymentu – mówi Bożena Sadowska, dyrektor ZZOZ w Czarnkowie.

Dodaje ona również, że taki dar, nie dla szpitala, ani dla pacjentów, ale właśnie dla pracowników to precedensowa sytuacja w całym czasie pandemii.

Personel medyczny, również ten pomocniczy, stanowi ogniwo, bez którego nie obyłby się żaden szpital. Fakt ten uwidoczniony został szczególnie w czasie kryzysu, który jeszcze trwa.

- Jesteśmy ogromnie wdzięczni za to, że znalazł się ktoś, kto pomyślał o tej grupie pracowników, wykonujących często bardzo ciężką wyczerpującą i niejednokrotnie zbyt nisko wycenianą pracę. Ten gest znaczy bardzo dużo – mówi Bożena Sadowska.

Pamiętajmy, że dobry przykład zawsze warto naśladować. Nie oznacza to konieczności zakupu prezentów dla pracowników szpitala, ale przecież możemy wesprzeć ich zawsze dobrym słowem, które nic nie kosztuje, a znaczy wiele.

 

To może Cię także zainteresować:

Źródło: Ludwika Wikieł Starostwo Powiatowe w Czarnkowie

 

Poglądy przedstawione w niniejszym materiale są wyłącznie poglądami Autora. Materiał został opublikowany przez Autora - zachowana pisownia oryginalna tekstu. Szczegółowe informacje znajdziesz w Regulaminie. Jeśli uważasz, że niniejsza publikacja jest jego naruszeniem lub narusza ona obowiązujące przepisy prosimy o zgłoszenie tego faktu TUTAJ.

Podoba Ci się to, co robimy?

Postaw nam kawę, a będziemy pracować jeszcze lepiej :)

Przeczytaj także:

DDWLKP.pl PCH24.info PCT24.pl PMI24.info PNT24.info POB24.info PP24.info.pl PSZ24.info PZL24.info

© 2012 - 2017 Dzień Dobry Wielkopolsko. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Logotypy Dzień Dobry Wielkopolsko, PCT24.pl, PSZ24.info, PZL24.info, PCH24.info, PMI24.info, PNT24.info, POB24.info, PP24.info.pl, Chcę być FIT, Skuteczna Reklama Lokalna są znakami powiązanymi z Portalem Dzień Dobry Wielkopolsko oraz jego wydawcą ROZWOJOWI.com, którego są własnością. Mogą być wykorzystywane w celach zgodnych z przeznaczeniem i za zgodą wydawcy. Użytkowanie portalu oznacza zgodę na jego Regulamin oraz Politykę Prywatności.

Używamy plików cookie, żeby ułatwić Ci korzystanie z portalu. Dowiedz się więcej o celu ich używania w naszej Polityce Prywatności i Regulaminie Portalu.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki