Wypadek na trasie Czarnków – Kuźnica Czarnkowska

Obejrzyj galerię (Liczba zdjęć: 2)

 

Kilka minut po północy 16.01.2022 r. do SKKP w Czarnkowie wpłynęło zgłoszenie o wypadku samochodu osobowego na trasie Czarnków – Kuźnica Czarnkowska. Na miejsce wysłano dwa zastępy z JRG Czarnków. 

REKLAMA

Po dotarciu na miejsce zdarzenia zastano samochód osobowy po uderzeniu w drzewo. W wyniku zderzenia pojazd zapalił się. Kierowca sam opuścił pojazd przed przyjazdem zastępów straży pożarnej. Działania polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia oraz ugaszeniu pojazdu przez podanie jednego prądu piany ciężkiej. Po ugaszeniu pożaru pojazd został zabrany przez pomoc drogową.

 

To może Cię także zainteresować:

Źródło: KPPSP w Czarnkowie / Opracowanie: mł. bryg. Cybulski Tomasz Zdjęcie: mł. ogn. Cyrulik Piotr

 

Poglądy przedstawione w niniejszym materiale są wyłącznie poglądami Autora. Materiał został opublikowany przez Autora - zachowana pisownia oryginalna tekstu. Szczegółowe informacje znajdziesz w Regulaminie. Jeśli uważasz, że niniejsza publikacja jest jego naruszeniem lub narusza ona obowiązujące przepisy prosimy o zgłoszenie tego faktu TUTAJ.

Przeczytaj także:

© 2012 - 2021 PCT24.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Logotyp PCT24.pl jest znakiem powiązanym z Portalem PCT24.pl oraz jego wydawcą ROZWOJOWI.com, którego jest własnością. Może być wykorzystywany w celach zgodnych z przeznaczeniem i za zgodą wydawcy.
Użytkowanie portalu oznacza zgodę na jego Regulamin oraz Politykę Prywatności.

Używamy plików cookie, żeby ułatwić Ci korzystanie z portalu. Dowiedz się więcej o celu ich używania w naszej Polityce Prywatności i Regulaminie Portalu.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki