Wypadek na trasie Trzcianka – Wrząca

Obejrzyj galerię (Liczba zdjęć: 1)

 

W poniedziałek 11 września br. na trasie Trzcianka – Wrząca doszło do wypadku drogowego. 42 – letni kierowca mercedesa z nieustalonych na obecną chwilę przyczyn zjechał na lewe pobocze, a następnie dachował. Z obrażeniami ciała trafił do szpitala.

REKLAMA

Do wypadku drogowego doszło w poniedziałek około godziny 11.30 na prostym odcinku drogi wojewódzkiej W 180, na trasie Trzcianka – Wrząca. Ze wstępnych ustaleń mundurowych będących na miejscu wynika, że 42 – letni kierowca mercedesa z nieustalonych na obecną chwilę przyczyn, zjechał na lewe pobocze, na skutek czego doszło do wywrócenia się pojazdu. Mężczyzna wypadł z auta. Z obrażeniami ciała został przewieziony do szpitala. Pobrano od niego krew celem zbadania stanu trzeźwości.

W ciągu najbliższych kilku dni policjanci wspólnie z prokuraturą będą analizować zebrany na miejscu zdarzeń materiał dowodowy, jak również przeprowadzać niezbędne czynności procesowe w celu wyjaśnienia okoliczności i przyczyn wypadku.

 

To może Cię także zainteresować:

Źródło: czarnkow.policja.gov.pl / mł. asp. Karolina Górzna-Kustra| foto: czarnkow.policja.gov.pl

 

Poglądy przedstawione w niniejszym materiale są wyłącznie poglądami Autora. Materiał został opublikowany przez Autora - zachowana pisownia oryginalna tekstu. Szczegółowe informacje znajdziesz w Regulaminie. Jeśli uważasz, że niniejsza publikacja jest jego naruszeniem lub narusza ona obowiązujące przepisy prosimy o zgłoszenie tego faktu TUTAJ.

Podoba Ci się to, co robimy?

Postaw nam kawę, a będziemy pracować jeszcze lepiej :)

Przeczytaj także:

DDWLKP.pl PCH24.info PCT24.pl PMI24.info PNT24.info POB24.info PP24.info.pl PSZ24.info PZL24.info

© 2012 - 2017 Dzień Dobry Wielkopolsko. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Logotypy Dzień Dobry Wielkopolsko, PCT24.pl, PSZ24.info, PZL24.info, PCH24.info, PMI24.info, PNT24.info, POB24.info, PP24.info.pl, Chcę być FIT, Skuteczna Reklama Lokalna są znakami powiązanymi z Portalem Dzień Dobry Wielkopolsko oraz jego wydawcą ROZWOJOWI.com, którego są własnością. Mogą być wykorzystywane w celach zgodnych z przeznaczeniem i za zgodą wydawcy. Użytkowanie portalu oznacza zgodę na jego Regulamin oraz Politykę Prywatności.

Używamy plików cookie, żeby ułatwić Ci korzystanie z portalu. Dowiedz się więcej o celu ich używania w naszej Polityce Prywatności i Regulaminie Portalu.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki