Wypadek na trasie Trzcianka - Piła

17.02.2020 r. około 7:45 funkcjonariusz JRG Trzcianka udając się pojazdem SHD-23 do firmy serwisowej najechał na wypadek. Informację o zdarzeniu przekazał dyżurnemu SKKP w Czarnkowie, który do działań zadysponował zastępy z JRG Trzcianka.

REKLAMA

Na miejscu zastano samochód ciężarowy znajdujący się częściowo w przydrożnym rowie, na przeciwnym pasie znajdował się Volkswagen Passat, a za samochodem ciężarowym na drodze znajdował się samochód osobowy Volkswagen Polo z pozostającą w środku kierującą. 

Na miejscu zdarzenia znajdował się również ZRM z Trzcianki, ratownicy udzielali pomocy poszkodowanej, u której podejrzewano urazy kończyn, miednicy, barku oraz obrażenia wewnętrzne. 

Strażacy zabezpieczyli miejsce zdarzenia, po przygotowaniu poszkodowanej do ewakuacji przez ratowników medycznych wykonano do niej dostęp przy użyciu narzędzi hydraulicznych. Następnie wraz z ratownikami ZRM ewakuowano ją do karetki. 

Podczas prowadzenia działań na miejsce przybył patrol Policji i dodatkowo zadysponowane Siły i Środki PSP i OSP. 

W trakcie działań KDR w porozumieniu z Policją zorganizowali objazd przez pobliskie miejscowości. 

Po zakończeniu czynności dochodzeniowych przez policję pojazdy zostały usunięte przez pomoc drogową. 

W wyniku tego zdarzenia poszkodowana została jedna osoba. Działania trwały ponad 4 godziny.


To może Cię także zainteresować:

Źródło: KPPSP w Czarnkowie / Opracowanie: asp. sztab. Krzysztof Matulis Zdjęcia: JRG Trzcianka

 

Poglądy przedstawione w niniejszym materiale są wyłącznie poglądami Autora. Materiał został opublikowany przez Autora - zachowana pisownia oryginalna tekstu. Szczegółowe informacje znajdziesz w Regulaminie. Jeśli uważasz, że niniejsza publikacja jest jego naruszeniem lub narusza ona obowiązujące przepisy prosimy o zgłoszenie tego faktu TUTAJ.

Podoba Ci się to, co robimy?

Postaw nam kawę, a będziemy pracować jeszcze lepiej :)

Przeczytaj także:

DDWLKP.pl PCH24.info PCT24.pl PMI24.info PNT24.info POB24.info PP24.info.pl PSZ24.info PZL24.info

© 2012 - 2017 Dzień Dobry Wielkopolsko. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Logotypy Dzień Dobry Wielkopolsko, PCT24.pl, PSZ24.info, PZL24.info, PCH24.info, PMI24.info, PNT24.info, POB24.info, PP24.info.pl, Chcę być FIT, Skuteczna Reklama Lokalna są znakami powiązanymi z Portalem Dzień Dobry Wielkopolsko oraz jego wydawcą ROZWOJOWI.com, którego są własnością. Mogą być wykorzystywane w celach zgodnych z przeznaczeniem i za zgodą wydawcy. Użytkowanie portalu oznacza zgodę na jego Regulamin oraz Politykę Prywatności.

Używamy plików cookie, żeby ułatwić Ci korzystanie z portalu. Dowiedz się więcej o celu ich używania w naszej Polityce Prywatności i Regulaminie Portalu.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki