Wypadek samochodu ciężarowego na drodze krajowej

Obejrzyj galerię (Liczba zdjęć: 5)

 

16 listopada 2020 roku o godz. 8.31 Dyżurny Stanowiska Kierowania Komendanta Powiatowego PSP w Czarnkowie otrzymał informację od Dyżurnego SKKP w Strzelcach Krajeńskich o wypadku samochodu ciężarowego z przyczepą przewożącego meble, do którego doszło na drodze krajowej nr 22 pomiędzy miejscowościami Stare Osieczno – Przesieki.

REKLAMA

Po przybyciu na miejsce zdarzenia pierwszych zastępów straży pożarnej ustalono,że kierowca opuścił uszkodzony pojazd o własnych siłach, natomiast przewrócony w wyniku zdarzenia pojazd całkowicie zablokował ruch na drodze krajowej. 

Pierwsze czynności ratowników polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia i ograniczeniu wycieku oleju napędowego z jednego ze zbiorników samochodu ciężarowego.

W następnej kolejności strażacy wraz z policjantami zabezpieczali prace związane z postawieniem pojazdu na koła i w miarę możliwości czasowo wprowadzali ruch wahadłowy. 

W wyniku zdarzenia nikt nie odniósł obrażeń, doszło jedynie do znacznych strat materialnych. 

Cała akcja trwała do późnych godzin wieczornych. 

W działaniach udział brały zastępy Państwowej Straży Pożarnej w Trzciance i Strzelcach Krajeńskich, a także zastępy OSP z Dobiegniewa, Mierzęcina, Krzyża Wielkopolskiego oraz Kuźnicy Żelichowskiej.


To może Cię także zainteresować:

Źródło: KPPSP w Czarnkowie / Opracowanie: asp.sztab. Damian Majewski Zdjęcia: JRG Trzcianka

 

Poglądy przedstawione w niniejszym materiale są wyłącznie poglądami Autora. Materiał został opublikowany przez Autora - zachowana pisownia oryginalna tekstu. Szczegółowe informacje znajdziesz w Regulaminie. Jeśli uważasz, że niniejsza publikacja jest jego naruszeniem lub narusza ona obowiązujące przepisy prosimy o zgłoszenie tego faktu TUTAJ.

Podoba Ci się to, co robimy?

Postaw nam kawę, a będziemy pracować jeszcze lepiej :)

Przeczytaj także:

DDWLKP.pl PCH24.info PCT24.pl PMI24.info PNT24.info POB24.info PP24.info.pl PSZ24.info PZL24.info

© 2012 - 2017 Dzień Dobry Wielkopolsko. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Logotypy Dzień Dobry Wielkopolsko, PCT24.pl, PSZ24.info, PZL24.info, PCH24.info, PMI24.info, PNT24.info, POB24.info, PP24.info.pl, Chcę być FIT, Skuteczna Reklama Lokalna są znakami powiązanymi z Portalem Dzień Dobry Wielkopolsko oraz jego wydawcą ROZWOJOWI.com, którego są własnością. Mogą być wykorzystywane w celach zgodnych z przeznaczeniem i za zgodą wydawcy. Użytkowanie portalu oznacza zgodę na jego Regulamin oraz Politykę Prywatności.

Używamy plików cookie, żeby ułatwić Ci korzystanie z portalu. Dowiedz się więcej o celu ich używania w naszej Polityce Prywatności i Regulaminie Portalu.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki