Wypadek w Trzciance

Obejrzyj galerię (Liczba zdjęć: 1)

 

W dniu 25.11.2021 r. około godziny 7:45 do Stanowiska Kierowania Komendanta Powiatowego w Czarnkowie wpłynęło zgłoszenie, o zderzeniu dwóch samochodów na skrzyżowaniu ulic Powstańców Wielkopolskich z ulicą Grunwaldzką w Trzciance. 

REKLAMA

Do zdarzenia zadysponowano trzy zastępy Straży Pożarnej z Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej nr 2 w Trzciance, Pogotowie Ratunkowe oraz powiadomiono Policję. Po dojeździe na miejsce zdarzenia okazało się, że samochód dostawczy marki VW Crafter zjechał na pas ruchu na którym poruszał się samochód osobowy marki Toyota RAV 4. Doszło do zderzenia czołowego obu pojazdów. Samochodem osobowym podróżowała jedna osoba dorosła oraz trójka dzieci w wieku od 7-12 lat, w samochodzie VW Crafter podróżował tylko kierowca.

Działania straży pożarnej polegały na zabezpieczeniu pojazdów oraz miejsca zdarzenia, równocześnie udzieleniu pierwszej pomocy osobom poszkodowanym. Po przybyciu na miejsce zdarzenia zespołu ratownictwa medycznego, poszkodowanych przekazano ratownikom medycznym. Po wykonaniu wstępnych badań przez ZRM okazało się, że nie ma konieczności przewiezienia poszkodowanych do szpitala.

Wraki pojazdów blisko 1,5 h blokowały dwa pasy ruch wyłączając ruch w kierunku na centrum miasta Trzcianka oraz w kierunku Piły.

Strażacy odłączyli baterię akumulatora w obu pojazdach następnie przystąpiono do usunięcia płynów eksploatacyjnych pojazdów znajdujących się na drodze za pomocą sorbentu.

 

To może Cię także zainteresować:

Źródło: KPPSP w Czarnkowie /Informację sporządził: mł. kpt. Tomasz Lewandowski Zdjęcia: JRG Trzcianka

 

Poglądy przedstawione w niniejszym materiale są wyłącznie poglądami Autora. Materiał został opublikowany przez Autora - zachowana pisownia oryginalna tekstu. Szczegółowe informacje znajdziesz w Regulaminie. Jeśli uważasz, że niniejsza publikacja jest jego naruszeniem lub narusza ona obowiązujące przepisy prosimy o zgłoszenie tego faktu TUTAJ.

Przeczytaj także:

© 2012 - 2021 PCT24.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Logotyp PCT24.pl jest znakiem powiązanym z Portalem PCT24.pl oraz jego wydawcą ROZWOJOWI.com, którego jest własnością. Może być wykorzystywany w celach zgodnych z przeznaczeniem i za zgodą wydawcy.
Użytkowanie portalu oznacza zgodę na jego Regulamin oraz Politykę Prywatności.

Używamy plików cookie, żeby ułatwić Ci korzystanie z portalu. Dowiedz się więcej o celu ich używania w naszej Polityce Prywatności i Regulaminie Portalu.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki