"Wypadkowy" weekend na terenie powiatu czarnkowsko-trzcianeckiego

Obejrzyj galerię (Liczba zdjęć: 4)

 

Miniony weekend okazał się bardzo pracowity dla strażaków z powiatu czarnkowsko – trzcianeckiego. Od piątku strażacy PSP jak i OSP z terenu powiatu interweniowali 15 razy, z czego 8 z nich dotyczyło miejscowych zagrożeń w ruchu drogowym, w których łącznie poszkodowanych zostało 5 osób.

REKLAMA

Do najpoważniejszego zdarzenia doszło w piątek w miejscowości Pianówka gm. Czarnków, w trakcie którego samochód osobowy zderzył się z pojazdem ciężarowym. W wyniku wypadku poszkodowana została jedna osoba, którą strażacy musieli wydobyć z pojazdu przy użyciu narzędzi hydraulicznych w celu udzielenia pomocy medycznej. 

Wzmożone interwencje związane z wypadkami drogowymi w miniony weekend mogły mieć związek z nagłym pogorszeniem pogody oraz ciągłymi opadami deszczu, co w połączeniu z niedostosowaniem się kierowców do panujących warunków skutkuje niejednokrotnie utratą panowania nad pojazdem. 

W związku z powyższym tutejsza Komenda zwraca się z apelem o zachowanie bezpieczeństwa na drogach!To może Cię także zainteresować:

Źródło: KPPSP w Czarnkowie / Tekst: asp. Artur Kłos Zdjęcia: KP PSP w Czarnkowie

 

Poglądy przedstawione w niniejszym materiale są wyłącznie poglądami Autora. Materiał został opublikowany przez Autora - zachowana pisownia oryginalna tekstu. Szczegółowe informacje znajdziesz w Regulaminie. Jeśli uważasz, że niniejsza publikacja jest jego naruszeniem lub narusza ona obowiązujące przepisy prosimy o zgłoszenie tego faktu TUTAJ.

Podoba Ci się to, co robimy?

Postaw nam kawę, a będziemy pracować jeszcze lepiej :)

Przeczytaj także:

DDWLKP.pl PCH24.info PCT24.pl PMI24.info PNT24.info POB24.info PP24.info.pl PSZ24.info PZL24.info

© 2012 - 2017 Dzień Dobry Wielkopolsko. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Logotypy Dzień Dobry Wielkopolsko, PCT24.pl, PSZ24.info, PZL24.info, PCH24.info, PMI24.info, PNT24.info, POB24.info, PP24.info.pl, Chcę być FIT, Skuteczna Reklama Lokalna są znakami powiązanymi z Portalem Dzień Dobry Wielkopolsko oraz jego wydawcą ROZWOJOWI.com, którego są własnością. Mogą być wykorzystywane w celach zgodnych z przeznaczeniem i za zgodą wydawcy. Użytkowanie portalu oznacza zgodę na jego Regulamin oraz Politykę Prywatności.

Używamy plików cookie, żeby ułatwić Ci korzystanie z portalu. Dowiedz się więcej o celu ich używania w naszej Polityce Prywatności i Regulaminie Portalu.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki