Wyróżnienia dla uczniów z powiatu czarnkowsko-trzcianeckiego

Obejrzyj galerię (Liczba zdjęć: 3)

 

W Młodzieżowym Domu Kultury „Iskra” w Pile odbyło się podsumowanie XI Ponadpowiatowej Olimpiady Ekologicznej Subregionu Północnej Wielkopolski.

REKLAMA

W olimpiadzie uczestniczyli uczniowie szkół podstawowych, gimnazjalnych i średnich z pięciu powiatów: pilskiego, chodzieskiego, wągrowieckiego, złotowskiego i czarnkowsko-trzcianeckiego. Najpierw walczyli w etapach powiatowych, potem spotkali się w finale olimpiady subregionu północnej Wielkopolski. 23 listopada najlepsi otrzymali cenne nagrody, smartfony, smartwatche, głośniki bezprzewodowe, tablety, powerbanki. Wartość nagród przekroczyła kwotę 11 tys. zł. Fundatorami nagród byli Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Poznaniu oraz samorządy, których uczniowie walczyli w poszczególnych etapach olimpiady. Wsparcia udzielili także Regionalna Dyrekcja Ochrony Środowiska w Poznaniu, Zarząd Okręgowy Polskiego Związku Łowieckiego w Pile, Regionalna Dyrekcja Lasów Państwowych w Pile, Nadleśnictwo Zdrojowa Góra, Nadleśnictwo Kaczory, Wielkopolski Zarząd Melioracji i Urządzeń Wodnych w Poznaniu. 

W XI Ponadpowiatowej Olimpiadzie Ekologicznej Subregionu Północnej Wielkopolski (w finale) wyróżnienia zdobyli: 

w kategorii szkół podstawowych: 

- Maciej Pieprz ze Szkoły Podstawowej nr 2 w Czarnkowie, 

w kategorii szkół ponadgimnazjalnych: 

- Wiktoria Paszko z Liceum Ogólnokształcącego im. Stanisława Staszica w Trzciance.


To może Cię także zainteresować:

Źródło: czarnkowsko-trzcianecki.pl | Starostwo Powiatowe w Czarnkowie | foto: czarnkowsko-trzcianecki.pl

 

Poglądy przedstawione w niniejszym materiale są wyłącznie poglądami Autora. Materiał został opublikowany przez Autora - zachowana pisownia oryginalna tekstu. Szczegółowe informacje znajdziesz w Regulaminie. Jeśli uważasz, że niniejsza publikacja jest jego naruszeniem lub narusza ona obowiązujące przepisy prosimy o zgłoszenie tego faktu TUTAJ.

Podoba Ci się to, co robimy?

Postaw nam kawę, a będziemy pracować jeszcze lepiej :)

Przeczytaj także:

DDWLKP.pl PCH24.info PCT24.pl PMI24.info PNT24.info POB24.info PP24.info.pl PSZ24.info PZL24.info

© 2012 - 2017 Dzień Dobry Wielkopolsko. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Logotypy Dzień Dobry Wielkopolsko, PCT24.pl, PSZ24.info, PZL24.info, PCH24.info, PMI24.info, PNT24.info, POB24.info, PP24.info.pl, Chcę być FIT, Skuteczna Reklama Lokalna są znakami powiązanymi z Portalem Dzień Dobry Wielkopolsko oraz jego wydawcą ROZWOJOWI.com, którego są własnością. Mogą być wykorzystywane w celach zgodnych z przeznaczeniem i za zgodą wydawcy. Użytkowanie portalu oznacza zgodę na jego Regulamin oraz Politykę Prywatności.

Używamy plików cookie, żeby ułatwić Ci korzystanie z portalu. Dowiedz się więcej o celu ich używania w naszej Polityce Prywatności i Regulaminie Portalu.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki