Wyróżnienia z okazji Narodowego Święta Niepodległości

W piątek, 10 listopada br. w Iglicy Międzynarodowych Targów Poznańskich, z okazji Narodowego Święta Niepodległości odbyła się uroczysta zbiórka dla policjantów i pracowników cywilnych garnizonu wielkopolskiego. Podczas uroczystości dwoje funkcjonariuszy z czarnkowskiej komendy otrzymało wyróżnienia, natomiast nowo przyjęty policjant wypowiedział słowa roty ślubowania.

REKLAMA

Uroczysta zbiórka rozpoczęła się od złożenia ślubowania przez nowo przyjętych policjantów, które odebrał Komendant Wojewódzki Policji w Poznaniu insp. Piotr Mąka. Tego dnia słowa roty wypowiedział młody policjant – post. Maciej Lejman w obecności swoich rodziców oraz Komendanta Powiatowego Policji w Czarnkowie insp. Piotra Ryżka. Teraz przed nowo przyjętym funkcjonariuszem 6-miesięczny kurs przygotowawczy, po którym rozpocznie służbę w czarnkowskiej komendzie. 

W dalszej części uroczystości Komendant Wojewódzki Policji w Poznaniu wspólnie z Wojewodą Wielkopolskim Panem Zbigniewem Hoffmannem wręczyli policjantom i pracownikom Policji odznaczenia resortowe. Brązową odznaką "Zasłużony Policjant" uhonorowana została mł. asp. Justyna Przybył – asystent Zespołu ds. Profilaktyki Społecznej Wydziału Prewencji Komendy Powiatowej Policji w Czarnkowie. Natomiast przedterminowo na stopień komisarza mianowany został podkom. Jakub Namerła – Zastępca Komendanta Komisariatu Policji w Trzciance.

Komendant Powiatowy Policji w Czarnkowie insp. Piotr Ryżek pogratulował wyróżnionym policjantom dotychczasowych osiągnięć oraz życzył dalszych sukcesów w życiu zawodowym.

 

To może Cię także zainteresować:

Źródło: czarnkow.policja.gov.pl / mł. asp. Karolina Górzna-Kustra| foto: czarnkow.policja.gov.pl

 

Poglądy przedstawione w niniejszym materiale są wyłącznie poglądami Autora. Materiał został opublikowany przez Autora - zachowana pisownia oryginalna tekstu. Szczegółowe informacje znajdziesz w Regulaminie. Jeśli uważasz, że niniejsza publikacja jest jego naruszeniem lub narusza ona obowiązujące przepisy prosimy o zgłoszenie tego faktu TUTAJ.

Podoba Ci się to, co robimy?

Postaw nam kawę, a będziemy pracować jeszcze lepiej :)

Przeczytaj także:

DDWLKP.pl PCH24.info PCT24.pl PMI24.info PNT24.info POB24.info PP24.info.pl PSZ24.info PZL24.info

© 2012 - 2017 Dzień Dobry Wielkopolsko. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Logotypy Dzień Dobry Wielkopolsko, PCT24.pl, PSZ24.info, PZL24.info, PCH24.info, PMI24.info, PNT24.info, POB24.info, PP24.info.pl, Chcę być FIT, Skuteczna Reklama Lokalna są znakami powiązanymi z Portalem Dzień Dobry Wielkopolsko oraz jego wydawcą ROZWOJOWI.com, którego są własnością. Mogą być wykorzystywane w celach zgodnych z przeznaczeniem i za zgodą wydawcy. Użytkowanie portalu oznacza zgodę na jego Regulamin oraz Politykę Prywatności.

Używamy plików cookie, żeby ułatwić Ci korzystanie z portalu. Dowiedz się więcej o celu ich używania w naszej Polityce Prywatności i Regulaminie Portalu.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki