Wyśpiewała sobie Paryż

03.09.2012

Ola Maćkowiak z Czarnkowa wyjechała na Ogólnopolski Festiwal RYTM I MELODIA do Radomia . Już od kilku lat bierze udział w tym konkursie i bardzo milo go wspomina. W tym roku do Radomia przyjechało ponad 100 wykonawców zakwalifikowanych na podstawie przesłuchań wstępnych.

REKLAMA

Jurorzy mieli ciężki orzech do zgryzienia, bo poziom konkursu był bardzo wysoki. Ola urzekła jurorów śpiewając i grając na skrzypcach piosenkę „Pamiętajcie o lalkach ” Wygrała wspaniałą wycieczkę do Paryża i zabawę w bajkowym świecie Disneyland Kolejny sukces odniosła Ola kwalifikując się na Festiwal Piosenki Dzieci i Młodzieży MUZOL.Jury konkursowe, w którym zasiedli kompozytor i dyrygent Aleksander Maliszewski, wokalistka Halina Benedykt oraz nauczycielka śpiewu Marzena Osiewicz przyznało Oli pierwsze miejsce w kat . Szkoły podstawowe. Pierwsze miejsce przyznano również Oli i na konkursie CZTERY PORY ROKU w Pile. Pierwsze miejsce w kat . Szkoła podstawowa przyniósł również wyjazd na Kaszuby oraz Ogólnopolski Festiwal piosenki Ekologicznej. Z piosenką „ Ene due rabe swing ‘’ miała okazje wystąpić przy akompaniamencie orkiestry festiwalowej na MIĘDZYNARODOWYM FESTIWALU PIOSENKI I TAŃCA w KONINIE. Podczas wakacji została laureatką festiwalu w Wałbrzychu . Występowała z 80 – osobową grupą muzyków orkiestry symfonicznej. Życzymy Oli dalszych sukcesów, które kojarzone są zawsze z naszym miastem.

Źródło: czarnkow.pl

Przeczytaj także:

© 2012 - 2021 PCT24.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Logotyp PCT24.pl jest znakiem powiązanym z Portalem PCT24.pl oraz jego wydawcą ROZWOJOWI.com, którego jest własnością. Może być wykorzystywany w celach zgodnych z przeznaczeniem i za zgodą wydawcy.
Użytkowanie portalu oznacza zgodę na jego Regulamin oraz Politykę Prywatności.

Używamy plików cookie, żeby ułatwić Ci korzystanie z portalu. Dowiedz się więcej o celu ich używania w naszej Polityce Prywatności i Regulaminie Portalu.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki