Wystawa pełna wspomnień

Obejrzyj galerię (Liczba zdjęć: 1)

 

Blisko 300 osób w ciągu dwóch tygodni odwiedziło wystawę zabawek ze zbiorów Marzeny Górskiej, mieszkanki Siedliska. Wśród zwiedających znaczną część stanowiły dzieci i młodzież.

REKLAMA

Zdarzali się jednak również bardziej dojrzali widzowie, którzy chwalili zbiory. Wystawa pozwoliła im na powrót do czasów z dzieciństwa. Prawie każdy z odwiedzających miał jakieś wspomnienia z zabawkami, które znalazł w tej ogromnej kolekcji. Łącznie na wystawie prezentowanych było blisko 200 lalek i prawie drugie tyle różnorodnych zabawek. 

Wystawa cieszyła się dużym zainteresowaniem również mediów lokalnych oraz regionalnych – reportaże można było obejrzeć w Programie Lokalnym TVL Trzcianka, TV Asta oraz TVP3 Poznań. Była to piękna promocja nie tylko samej "bohaterki" wystawy, Działu Animacji Kutlury BPiCK ale również Trzcianki.


To może Cię także zainteresować:

Źródło: Marek Joachimiak

 

Poglądy przedstawione w niniejszym materiale są wyłącznie poglądami Autora. Materiał został opublikowany przez Autora - zachowana pisownia oryginalna tekstu. Szczegółowe informacje znajdziesz w Regulaminie. Jeśli uważasz, że niniejsza publikacja jest jego naruszeniem lub narusza ona obowiązujące przepisy prosimy o zgłoszenie tego faktu TUTAJ.

Podoba Ci się to, co robimy?

Postaw nam kawę, a będziemy pracować jeszcze lepiej :)

Przeczytaj także:

DDWLKP.pl PCH24.info PCT24.pl PMI24.info PNT24.info POB24.info PP24.info.pl PSZ24.info PZL24.info

© 2012 - 2017 Dzień Dobry Wielkopolsko. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Logotypy Dzień Dobry Wielkopolsko, PCT24.pl, PSZ24.info, PZL24.info, PCH24.info, PMI24.info, PNT24.info, POB24.info, PP24.info.pl, Chcę być FIT, Skuteczna Reklama Lokalna są znakami powiązanymi z Portalem Dzień Dobry Wielkopolsko oraz jego wydawcą ROZWOJOWI.com, którego są własnością. Mogą być wykorzystywane w celach zgodnych z przeznaczeniem i za zgodą wydawcy. Użytkowanie portalu oznacza zgodę na jego Regulamin oraz Politykę Prywatności.

Używamy plików cookie, żeby ułatwić Ci korzystanie z portalu. Dowiedz się więcej o celu ich używania w naszej Polityce Prywatności i Regulaminie Portalu.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki