X Międzypowiatowy Turniej Karate Shotokan Młodzików w Krzyżu Wlkp.

Obejrzyj galerię (Liczba zdjęć: 32)

 

Prezes Międzyszkolnego Uczniowskiego Klubu Karate Tradycyjnego „Fudokan” Krzysztof Czekała 3 Dan zorganizował na hali sportowej przy Zespole Szkół Ogólnokształcących w Krzyżu Wlkp., po raz X Międzypowiatowy Turniej Karate Shotokan Młodzików.

REKLAMA

Rywalizacja turnieju odbywała się w poszczególnych kategoriach wiekowych, z podziałem na dziewczęta i chłopców. Ponadto każdy uczestnik w swojej grupie wiekowej mógł zaprezentować umiejętności w dwóch kategoriach: kata-czyli pozorowanej walki, i kumie-walki umownej z przeciwnikiem. Po porannych eliminacjach, zawody rozpoczęły się od uroczystej parady zawodników wchodzących dumnie na hale sportową. W finałach zwycięscy otrzymali puchary i dyplomy za miejsca I-IV, natomiast na zakończenie każdy uczestnik turnieju otrzymał dyplom za udział oraz okolicznościową koszulkę z logo KARATE.

W przerwie turnieju zawodnicy skosztowali z gorących kiełbasek i słodkości, które wcześniej przygotowali organizatorzy oraz rodzice. Impreza była dofinansowana przez Powiat Czarnkowsko-Trzcianecki, Miasto i Gminę Krzyż Wlkp. oraz Gminę Drawsko.

Podziękowania dla wszystkich, którzy w jakikolwiek sposób przyczynili się do organizacji i sprawnego przebiegu X Międzypowiatowego Turnieju Karate Shotokan Młodzików w Krzyżu Wlkp. składa organizator, w szczególności rodzicom za okazaną pomoc.

 

To może Cię także zainteresować:

Źródło: kontakt@ddwlkp.pl | foto: kontakt@ddwlkp.pl

 

Poglądy przedstawione w niniejszym materiale są wyłącznie poglądami Autora. Materiał został opublikowany przez Autora - zachowana pisownia oryginalna tekstu. Szczegółowe informacje znajdziesz w Regulaminie. Jeśli uważasz, że niniejsza publikacja jest jego naruszeniem lub narusza ona obowiązujące przepisy prosimy o zgłoszenie tego faktu TUTAJ.

Podoba Ci się to, co robimy?

Postaw nam kawę, a będziemy pracować jeszcze lepiej :)

Przeczytaj także:

DDWLKP.pl PCH24.info PCT24.pl PMI24.info PNT24.info POB24.info PP24.info.pl PSZ24.info PZL24.info

© 2012 - 2017 Dzień Dobry Wielkopolsko. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Logotypy Dzień Dobry Wielkopolsko, PCT24.pl, PSZ24.info, PZL24.info, PCH24.info, PMI24.info, PNT24.info, POB24.info, PP24.info.pl, Chcę być FIT, Skuteczna Reklama Lokalna są znakami powiązanymi z Portalem Dzień Dobry Wielkopolsko oraz jego wydawcą ROZWOJOWI.com, którego są własnością. Mogą być wykorzystywane w celach zgodnych z przeznaczeniem i za zgodą wydawcy. Użytkowanie portalu oznacza zgodę na jego Regulamin oraz Politykę Prywatności.

Używamy plików cookie, żeby ułatwić Ci korzystanie z portalu. Dowiedz się więcej o celu ich używania w naszej Polityce Prywatności i Regulaminie Portalu.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki