XIII Mikołajkowy Turniej Kata w Trzciance

Obejrzyj galerię (Liczba zdjęć: 55)

 

W sobotę 30.11.2019 roku w hali sportowo-widowiskowej w Trzciance odbył się XIII Mikołajkowy Turniej Kata dla dzieci do lat 14-stu. Zawody zorganizował Trzcianecki Klub Karate oraz związek sportowy World Shotokan Institute – Poland. W turnieju wzięło udział około 200 zawodniczek i zawodników z klubów członkowskich W.S.I.Poland. Wśród startujących znalazła się bardzo liczna reprezentacja czarnkowskiego klubu.

REKLAMA

Turnieje mikołajkowe są niezwykle ważne dla procesu szkolenia w W.S.I.Poland bowiem stanowią dla najmłodszych zawodniczek i zawodników szansę na postawienie pierwszego kroku we współzawodnictwie sportowym. Dlatego aby zmotywować zawodniczki i zawodników do brania udziału we współzawodnictwie sportowym wszyscy uczestnicy turnieju otrzymali piękne medale oraz dyplomy uczestnictwa a najlepsi na podium otrzymali dodatkowo puchary. W tym dniu nie było dzieci, które przegrały. 

Z naszego klubu klasą dla siebie na turnieju w Trzciance byli Jakub Grzewka oraz Zofia Michalska którzy po raz kolejny nie dali szans swoim rywalom pewnie zwyciężając swoje konkurencje. Oprócz nich I m-ca dla naszego klubu zdobyli: Wiktoria Jessa, Tobiasz Kulik, Martyna Wiśniewska, Dawid Bączyk, Piotr Machnicki i Gracjan Gadziński. Miejsca drugie zdobyli: Oliwer Grolewski, Kinga Jessa, Maksymilian Małyszka, Anna Urban, Alicja Michalska i Alicja Szwedek a miejsca trzecie: Antoni Zalewski, Rafał Rakowicz, Oliwia Józefiak, Olga Sierszchuła, Aleksandra Krzewina, Rafał Mazurkiewicz, Marcel Rączka, Olga Kurowska oraz Igor Jur. 

Miło nam zakomunikować, że w nieoficjalnej klasyfikacji punktowej turnieju zwyciężyła reprezentacja Klubu Karate Shotokan w Czarnkowie (45 pkt.) zdobywając 23 medale (8 złotych, 6 srebrnych i 9 brązowych) przed Klubem Karate Tradycyjnego w Wałczu (37 pkt.) oraz Trzcianeckim Klubem Karate (25 pkt.). Wszystkim serdecznie gratulujemy uzyskanych wyników oraz świetnej postawy podczas turnieju! 

Udział w zawodach w Trzciance możliwy były dzięki dotacji otrzymanej przez nasz klub z Urzędu Miasta w Czarnkowie na zadanie pt. "Organizacja szkolenia sportowego w karate shotokan z programem profilaktycznym". Dziękujemy!To może Cię także zainteresować:

Źródło: Zbigniew Ruta / fot. Bartek Ćmiel

 

Poglądy przedstawione w niniejszym materiale są wyłącznie poglądami Autora. Materiał został opublikowany przez Autora - zachowana pisownia oryginalna tekstu. Szczegółowe informacje znajdziesz w Regulaminie. Jeśli uważasz, że niniejsza publikacja jest jego naruszeniem lub narusza ona obowiązujące przepisy prosimy o zgłoszenie tego faktu TUTAJ.

Podoba Ci się to, co robimy?

Postaw nam kawę, a będziemy pracować jeszcze lepiej :)

Przeczytaj także:

DDWLKP.pl PCH24.info PCT24.pl PMI24.info PNT24.info POB24.info PP24.info.pl PSZ24.info PZL24.info

© 2012 - 2017 Dzień Dobry Wielkopolsko. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Logotypy Dzień Dobry Wielkopolsko, PCT24.pl, PSZ24.info, PZL24.info, PCH24.info, PMI24.info, PNT24.info, POB24.info, PP24.info.pl, Chcę być FIT, Skuteczna Reklama Lokalna są znakami powiązanymi z Portalem Dzień Dobry Wielkopolsko oraz jego wydawcą ROZWOJOWI.com, którego są własnością. Mogą być wykorzystywane w celach zgodnych z przeznaczeniem i za zgodą wydawcy. Użytkowanie portalu oznacza zgodę na jego Regulamin oraz Politykę Prywatności.

Używamy plików cookie, żeby ułatwić Ci korzystanie z portalu. Dowiedz się więcej o celu ich używania w naszej Polityce Prywatności i Regulaminie Portalu.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki