XLV Bieg Sylwestrowy w Miałach

Obejrzyj galerię (Liczba zdjęć: 4)

 

31.12.2021 roku odbyła się jedna z najstarszych imprez biegowych w kraju, XLV Bieg Sylwestrowy w Miałach. To ważne coroczne wydarzenie dla lokalnej społeczności oraz sportowców. Łącznie z bramki startowej wyruszyło na trasę prawie 200 zawodników, licząc również najmłodszych adeptów zimowego biegania. Oficjalnego otwarcia imprezy dokonał Zastępca Burmistrza Wielenia Jan Graczyk, który przekazał biegaczom i chodziarzom serdeczne życzenia zdrowia i siły podczas startu w zawodach oraz słowa wsparcia, przy okazji gratulując zawodniczkom i zawodnikom kondycji, siły woli i ducha walki. Z takim nastawieniem zawodnicy kończyli mijający rok.

REKLAMA

Wyniki open prezentują się następująco:

Dzieci do lat 6 – 100 m.

– dziewczynki: Lewandowska Ines - Lewandowscy Team Gorzów Wlkp. - 0:16,86

– chłopcy: Bidyj Wojciech Wieleń – 0:23,90

Młodzież 7-10 lat – 1000 m.

– dziewczęta: Waligóra Marta Wieleń – 2:37,55

– chłopcy: Waligóra Piotr Wieleń – 2:48,88

Młodzież 11-17 lat – 2000 m.

– dziewczęta: Piątek Anna – MKL Puszcza Drezdenko – 7:28,56

– chłopcy: Lewandowski Gabriel – Lewandowscy Team Gorzów Wlkp. – 6:03,91

Dorośli – 12 km.

– kobiety: Gapska Rozalia – Biegacze Józefa Noji Piła – 0:52,15

– mężczyźni: Szymankiewicz Jakub – jakubszymankiewicz.pl Wronki – 0:42,20

Marsz NW 6 k.

– kobiety: Okrzesik-Frąckowiak Izabela – Ekspedycja Nordic Team Szczecin – 00:43:01

– mężczyźni: Helwich Stefan – MKS Muszkiet Wieleń – 00:38:19

 

Szczegółowe wyniki znajdują się na stronie www.mialy.pl

 

Stowarzyszenie Rozwoju Lokalnego w Miałach dziękuje sportowcom za liczne przybycie, za wesołą atmosferę oraz piękne sylwestrowe stroje i wspaniałą, wspólną zabawę.

Życzymy wszystkim Państwu pomyślności, zdrowia i realizacji planów noworocznych. Zapraszamy już za rok 31. grudnia 2022 roku na Boisko Sportowe w Miałach, aby wspólnie wziąć udział w kolejnym XLVI Biegu Sylwestrowym w Miałach - mówi prezes stowarzyszenia Marek Doczekalski.

Stowarzyszenie Rozwoju Lokalnego w Miałach składa wyrazy podziękowania za okazaną pomoc i wsparcie: Urzędowi Miejskiemu w Wieleniu, Ochotniczej Straży Pożarnej w Miałach, Nadleśnictwu Potrzebowice, Nadleśnictwu Wronki, Szkole Podstawowej im. Powstańców Wielkopolskich w Miałach, Nadnoteckiemu Centrum Kultury w Wieleniu, Klubowi Sportowemu VICTORIA w Miałach, Radzie Sołeckiej wsi Miały, I Wieleńskiemu Szczepowi Harcerskiemu KNIEJA, Grupie „Amatorska Fotografia” z Wielenia, firmie Maratończyk Pomiar Czasu oraz mieszkańcom wsi i kibicom.

Z najlepszymi życzeniami na 2022 rok

Stowarzyszenie Rozwoju Lokalnego w Miałach

 

To może Cię także zainteresować:

Źródło: Stowarzyszenie Rozwoju Lokalnego w Miałach Fot. Beata Lewandowska, UM Wieleń Piotr Łasecki, Amatorska Fotografia

 

Poglądy przedstawione w niniejszym materiale są wyłącznie poglądami Autora. Materiał został opublikowany przez Autora - zachowana pisownia oryginalna tekstu. Szczegółowe informacje znajdziesz w Regulaminie. Jeśli uważasz, że niniejsza publikacja jest jego naruszeniem lub narusza ona obowiązujące przepisy prosimy o zgłoszenie tego faktu TUTAJ.

Przeczytaj także:

© 2012 - 2021 PCT24.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Logotyp PCT24.pl jest znakiem powiązanym z Portalem PCT24.pl oraz jego wydawcą ROZWOJOWI.com, którego jest własnością. Może być wykorzystywany w celach zgodnych z przeznaczeniem i za zgodą wydawcy.
Użytkowanie portalu oznacza zgodę na jego Regulamin oraz Politykę Prywatności.

Używamy plików cookie, żeby ułatwić Ci korzystanie z portalu. Dowiedz się więcej o celu ich używania w naszej Polityce Prywatności i Regulaminie Portalu.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki