XV Wakacyjny Przegląd Horrorów

Obejrzyj galerię (Liczba zdjęć: 13)

 

W dniach 6-8 lipca w Trzciance miał miejsce XV Wakacyjny Przegląd Horrorów – Wampiriada. Podczas Przeglądu zaprezentowano siedem filmów, poprzedzonych prelekcjami filmoznawcy. Dobre kino, pyszna kaszanka i niesamowite piękno trzcianeckiego jeziora Sarcz… Wampiriada to również niepowtarzalny klimat, który tworzą ludzie.

REKLAMA

W tym roku już po raz piętnasty spotkaliśmy się na Nowej Plaży. Wśród uczestników tegorocznej Wampiriady były osoby, które są z nami od początku, ale również nie zabrakło nowych twarzy. Cieszymy się, że Wampiriada nadal budzi zainteresowanie i wciąż chcecie brać udział w naszym kinie plenerowym. Nigdy nie zawiedliście nas również w sprawach ważnych. To dzięki Wam przez te wszystkie lata zebraliśmy aż ponad 350 litrów krwi! Żadne słowa dziękczynne nie są w stanie oddać tego, jak wiele Wam zawdzięczamy.

Kłaniamy się nisko wszystkim Darczyńcom. Dla Was akcja krwiodawstwa jest rzeczą prostą, nie wymagającą uczonego wstępu. Są tacy przedsiębiorcy w Trzciance, którzy wspierają nas od piętnastu la, ale i tacy, którzy dołączają z każdym rokiem. To dzięki Państwu możemy obdarować upominkami naszych KRWIODAWCÓW. Dla Was wszystkich chapeau bas.

Biblioteka Publiczna i Centrum Kultury w Trzciance serdecznie dziękuję zawsparcie Wampiriady Darczyńcom:

Arcan-druk i reklama, Centrum Fitness i Squash-4ACTIVE, Centrum Wędkarskie Robert Chojnacki, Cukiernia,Piekarnia -Motylek, Edward Joachimiak-Przewodniczący Rady Miejskiej Trzcianki, Etelkom, Filkom Project Company, Firma Skrzat, Gabinet Psychoedukacji i Psychoterapii Uzależnień Marcin Charmaciński, Gastronomy pl, Gelateria Paulo, Gospodarstwo Rybackie w Stobnie, Handlowe Zacisze, Harpo, Hotel Ajaks, Łuczak Ewelina Kasztelan, Kiosk Handlowy Arkadiusz Rembacz, Kobex, Księgarnia Zakątek, Mamma Mia, Melon Myjnia, Mexicana Pizza, Pasieka Pszczelarska Adam Wieczorek, Piekarnia Bochenek, Piekarnia Rogalik, Pinus, Pizza Napolitana, Pod Jelonkiem, Restauracja Łabędź, Restauracja Złota Kaczka, Restauracja Złoty Róg, Siłownia Sportowa, Siwy Dymek, Sklep Motoryzacyjny u Pudla, Sklep Rybny, Zakład Rzeźnicko Wędliniarski Zbigniew Paszko, Szczególne podziękowania kierujemy ku Panu Edwardowi Joachimiakowi, Przewodniczącemu Rady Miejskiej Trzcianki, który po raz kolejny sponsorował zakup roweru. Przemysław Duda.

 

To może Cię także zainteresować:

Źródło: kontakt@ddwlkp.pl | foto: kontakt@ddwlkp.pl

 

Poglądy przedstawione w niniejszym materiale są wyłącznie poglądami Autora. Materiał został opublikowany przez Autora - zachowana pisownia oryginalna tekstu. Szczegółowe informacje znajdziesz w Regulaminie. Jeśli uważasz, że niniejsza publikacja jest jego naruszeniem lub narusza ona obowiązujące przepisy prosimy o zgłoszenie tego faktu TUTAJ.

Podoba Ci się to, co robimy?

Postaw nam kawę, a będziemy pracować jeszcze lepiej :)

Przeczytaj także:

DDWLKP.pl PCH24.info PCT24.pl PMI24.info PNT24.info POB24.info PP24.info.pl PSZ24.info PZL24.info

© 2012 - 2017 Dzień Dobry Wielkopolsko. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Logotypy Dzień Dobry Wielkopolsko, PCT24.pl, PSZ24.info, PZL24.info, PCH24.info, PMI24.info, PNT24.info, POB24.info, PP24.info.pl, Chcę być FIT, Skuteczna Reklama Lokalna są znakami powiązanymi z Portalem Dzień Dobry Wielkopolsko oraz jego wydawcą ROZWOJOWI.com, którego są własnością. Mogą być wykorzystywane w celach zgodnych z przeznaczeniem i za zgodą wydawcy. Użytkowanie portalu oznacza zgodę na jego Regulamin oraz Politykę Prywatności.

Używamy plików cookie, żeby ułatwić Ci korzystanie z portalu. Dowiedz się więcej o celu ich używania w naszej Polityce Prywatności i Regulaminie Portalu.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki