XXXVI edycja biegu im. Tadeusza Zielińskiego za nami

Obejrzyj galerię (Liczba zdjęć: 81)

 

Bieg Zielińskiego to sztandarowa impreza biegowa Trzcianki. W minioną niedzielę każdy mógł sprawdzić swoje siły i możliwości biorąc udział w biegu ulicznym, zawodach nordic walking czy wyścigu rowerowym. W tym roku w imprezie wzięło udział ponad 700 zawodników!

REKLAMA

Zawody rozpoczęły się od biegów dziecięcych i młodzieżowych, klasyfikowanych w kilku kategoriach wiekowych. Po nich, do rywalizacji w biegu głównym na dystansie 10 km, stanęli zawodnicy powyżej 16-tego roku życia oraz osoby uprawiające nordic walking, którzy do pokonania mieli 4,6 km. O godzinie 14:00 wystartowali natomiast kolarze biorący udział w V wyścigu rowerowym Hydro Tour, ścigając się na dystansie 30 km.

Organizatorzy przewidzieli nagrody i wyróżnienia nie tylko w klasyfikacji generalnej kobiet i mężczyzn, ale także w kategoriach wiekowych, nauczycielek i nauczycieli, mieszkańców gminy Trzcianka, mieszkańców powiatu czarnkowsko-trzcianeckiego. Nagrodzeni zostali także najstarsi uczestnicy zawodów. Ponadto wyłoniono i nagrodzono najlepszą strefę kibica – Szkołę Podstawową Nr 1 w Trzciance.

Pomyślano również o najmłodszych, którzy nie uczestniczyli w sportowej rywalizacji – dla nich przygotowano zamki dmuchane, liczne zabawy i animacje.

Nagrody i wyróżnienia wręczali starosta powiatu Tadeusz Teterus, zastępca burmistrza Trzcianki Grażyna Zozula oraz dyrektor Młodzieżowego Domu Kultury w Trzciance Dominika Wiśniewska.

Uwieńczeniem sportowego dnia był koncert w wykonaniu zespołu BETHEL.

Organizatorem wydarzenia byli: Gmina Trzcianka, Powiat Czarnkowsko-Trzcianecki oraz Młodzieżowy Dom Kultury w Trzciance.

Wyniki biegów oraz wyścigu rowerowego dostępne są na stronie www.trzciankabiega.pl

 

 

To może Cię także zainteresować:

Źródło: trzcianka.pl / Młodzieżowy Dom Kultury w Trzciance Trzcianka Biega | foto: trzcianka.pl

 

Poglądy przedstawione w niniejszym materiale są wyłącznie poglądami Autora. Materiał został opublikowany przez Autora - zachowana pisownia oryginalna tekstu. Szczegółowe informacje znajdziesz w Regulaminie. Jeśli uważasz, że niniejsza publikacja jest jego naruszeniem lub narusza ona obowiązujące przepisy prosimy o zgłoszenie tego faktu TUTAJ.

Podoba Ci się to, co robimy?

Postaw nam kawę, a będziemy pracować jeszcze lepiej :)

Przeczytaj także:

DDWLKP.pl PCH24.info PCT24.pl PMI24.info PNT24.info POB24.info PP24.info.pl PSZ24.info PZL24.info

© 2012 - 2017 Dzień Dobry Wielkopolsko. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Logotypy Dzień Dobry Wielkopolsko, PCT24.pl, PSZ24.info, PZL24.info, PCH24.info, PMI24.info, PNT24.info, POB24.info, PP24.info.pl, Chcę być FIT, Skuteczna Reklama Lokalna są znakami powiązanymi z Portalem Dzień Dobry Wielkopolsko oraz jego wydawcą ROZWOJOWI.com, którego są własnością. Mogą być wykorzystywane w celach zgodnych z przeznaczeniem i za zgodą wydawcy. Użytkowanie portalu oznacza zgodę na jego Regulamin oraz Politykę Prywatności.

Używamy plików cookie, żeby ułatwić Ci korzystanie z portalu. Dowiedz się więcej o celu ich używania w naszej Polityce Prywatności i Regulaminie Portalu.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki