Zagrali o puchar burmistrza Wielenia

Obejrzyj galerię (Liczba zdjęć: 4)

 

Rywalizacja w dwóch grupach, piękna pogoda i trzynaście drużyn. Na Stadionie Miejskim w Wieleniu zorganizowano turniej piłki nożnej drużyn niezrzeszonych o puchar burmistrza Wielenia. Zawody odbyły się w ramach Dni Ziemi Wieleńskiej. Pierwsze miejsce zajęła drużyna LZS Piłka.

REKLAMA

- To był świetny turniej i niesamowite emocje. Zagrali młodsi i starsi zawodnicy, wszyscy walczyli jak równy z równym. Widać było u każdego przede wszystkim radość z gry i zabawę na boisku. Cieszę się, że do rywalizacji przystąpiła tak duża liczba drużyn, organizatorzy spisali się na medal - mówił Tadeusz Teterus, starosta czarnkowsko-trzcianecki.

Zawody zorganizowane zostały przez MKS „Fortuna” Wieleń, „Orliki” Folsztyn oraz M-GOK Wieleń. W tegorocznym turnieju wystąpiło trzynaście zespołów podzielonych na dwie grupy:

A: LZS Piłka, Ludomy, GROM N.D., Jastrząb Biała, Patria TOP, Szombry.

B: Damy Radę, +40, As Północny, Nog Bud, Niezniszczalni Kuźniczka, Ataken oraz Folsztyn.

- Tegoroczne Dni Ziemi Wieleńskiej tradycyjnie otwieramy na sportowo – mówiła Elżbieta Rybarczyk, burmistrz Wielenia. - Życzę wszystkim przede wszystkim dobrej, sportowej zabawy na boisku. Nie chodzi tutaj o wielkie rozgrywki między drużynami, wy macie się tutaj po prostu dobrze bawić i zakończyć ten turniej jak najlepszym wynikiem – dodała.

 

I miejsce – LZS Piłka

II miejsce - AS Północny

III miejsce - Ludomy

Nagrodę fair-play otrzymał Mirosław Jaśkiewicz a najlepszym zawodnikiem turnieju został Mateusz Magdziarz (AS Północny).

 

To może Cię także zainteresować:

Źródło: czarnkowsko-trzcianecki.pl | Joanna Żylińska Starostwo Powiatow w Czarnkowie | foto: czarnkowsko-trzcianecki.pl

 

Poglądy przedstawione w niniejszym materiale są wyłącznie poglądami Autora. Materiał został opublikowany przez Autora - zachowana pisownia oryginalna tekstu. Szczegółowe informacje znajdziesz w Regulaminie. Jeśli uważasz, że niniejsza publikacja jest jego naruszeniem lub narusza ona obowiązujące przepisy prosimy o zgłoszenie tego faktu TUTAJ.

Podoba Ci się to, co robimy?

Postaw nam kawę, a będziemy pracować jeszcze lepiej :)

Przeczytaj także:

DDWLKP.pl PCH24.info PCT24.pl PMI24.info PNT24.info POB24.info PP24.info.pl PSZ24.info PZL24.info

© 2012 - 2017 Dzień Dobry Wielkopolsko. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Logotypy Dzień Dobry Wielkopolsko, PCT24.pl, PSZ24.info, PZL24.info, PCH24.info, PMI24.info, PNT24.info, POB24.info, PP24.info.pl, Chcę być FIT, Skuteczna Reklama Lokalna są znakami powiązanymi z Portalem Dzień Dobry Wielkopolsko oraz jego wydawcą ROZWOJOWI.com, którego są własnością. Mogą być wykorzystywane w celach zgodnych z przeznaczeniem i za zgodą wydawcy. Użytkowanie portalu oznacza zgodę na jego Regulamin oraz Politykę Prywatności.

Używamy plików cookie, żeby ułatwić Ci korzystanie z portalu. Dowiedz się więcej o celu ich używania w naszej Polityce Prywatności i Regulaminie Portalu.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki