Zakończyły się rozgrywki Lubaskiej Ligi Halowej

Obejrzyj galerię (Liczba zdjęć: 39)

 

Niedzielnego popołudnia dnia 16.02.2020 roku zakończyły się rozgrywki Lubaskiej Ligi Halowej (LLH) piłki nożnej w sezonie 2019/2020. I edycja LLH dostarczyła przez 2,5 miesiąca bardzo wielu emocji zarówno zawodnikom jak i wszystkim kibicom zgromadzonym podczas spotkań swoich ulubionych drużyn, których w zakończonych rozgrywkach mieliśmy aż 15 z różnych zakątków powiatu czarnkowsko-trzcianeckiego w przeliczeniu na zawodników było ich aż 212 zgłoszonych do rywalizacji na lubaskiej hali sportowo-widowiskowej.

REKLAMA

Podczas VIII kolejek LLH rozegrane zostało 105 meczów w których padło aż 789 bramek co daje nam 7,5 bramki na mecz, sędzia pokazał również 5 żółtych kartek oraz 2 czerwone kartki. 

Po rozegraniu wszystkich spotkań przyszła pora na uroczyste podsumowanie na początku przyznane zostały nagrody indywidualne dla najbardziej wyróżniających się piłkarzy ligi. Zawodnicy Ci zostali wybrani głosami zawodników ligi, sędziego oraz organizatora: 

NAJLEPSZY ZAWODNIK LIGI: Szymon Piekarski (Dream Team Silvano) 

NAJLEPSZY STRZELEC LIGI: Maciej Mazur (Black Panthers) 

NAJLEPSZY BRAMKARZ LIGI: Bartek Piekarski (Dream Team Silvano) 

ATMOSFERIĆ LIGI: Artur Budziński (Miasto Czarnków) 

Następnie podziękowano wszystkim drużynom za udział w I edycji Lubaskiej Ligi Halowej wręczono pamiątkowe dyplomy za udział w rozgrywkach przedstawicielom zespołów;

ALCOMOT, PŁONĄCE ZAJĄCE, RODZICE KIBICE, CZARNE ANIOŁY, CZERWONE DIABŁY, BŁĘKITNI KUŹNICA, RAJKO, ACUS, ORZEŁ GULCZ, BLACK PANTHERS, MIASTO CZARNKÓW, KANONIERZY, OSP LUBASZ, RZSW ŚMIESZKOWO oraz DREAM TEAM SILVANO odebrali oni podziękowania z rąk Wójta Gminy Lubasz Pana Marcina Filody, organizatora LLH Doriana Jarosza, przedstawiciela firmy ALCOMOT Pana Pawła Kowalewskiego oraz przedstawiciela firmy ZINA Pana Tomasza Kordy. 

Na samym końcu przyszła ceremonia na która wszyscy najbardziej wyczekiwali a mianowicie nagrody drużynowe dla najlepszych zespołów LLH w sezonie 2019/2020. 


miejsce III: OSP LUBASZ w składzie: M.Nadolny, K.Jarosz, M.Budaj, J.Brożys, K.Niezborała, K.Gacek, A.Fąferek, M.Jahns, 


miejsce II: RZSW ŚMIESZKOWO w składzie: R.Maj, B.Marcinkowski, J.Siemieniewski, W.Wypusz, M.Jany, K.Szeszuła, P.Hyłek, M.Gredczyszyn, K.Magdziarz, P.Fąferek, M.Michałowski, Ł.Dobierski, K.Mrozek, D.Dolny, R.Siemieniewski, K.Marcinkowski 


miejsce I: DREAM TEAM SILVANO w składzie: P.Złoch, A.Rychlewski, Sz.Piekarski, B.Piekarski, P.Kulka, P.Anioła, P.Grabarz, K.Izydorczyk, M.Ziemek, Ł.Zdon, K.Chmielewski, K.Rembacz 


Wójt Gminy Lubasz podziękował za organizacje, wsparcie sponsorom Lubaskiej Ligi Halowej oraz zaprosił na kolejne sportowe rozgrywki organizowane w Lubaszu.Całe te rozgrywki nie odbyłby się gdyby nie wsparcie Wójta Gminy Lubasz Pana Marcina Filody, który objął LLH Patronatem Honorowym, firmy ALCOMOT z Czarnkowa która była sponsorem ligi, firmy ZINA której przedstawicielem jest Tomasz Kordy firma ta była partnerem technicznym oraz portalu PCT24.PL który to objął patronatem medialnym. Za co wszystkim wyżej wymienionym bardzo dziękujemy za okazaną pomoc a jednocześnie zapraszamy do współpracy przy okazji kolejnych projektów. 


To może Cię także zainteresować:

Źródło: organizator LLH / Dorian Jarosz

 

Poglądy przedstawione w niniejszym materiale są wyłącznie poglądami Autora. Materiał został opublikowany przez Autora - zachowana pisownia oryginalna tekstu. Szczegółowe informacje znajdziesz w Regulaminie. Jeśli uważasz, że niniejsza publikacja jest jego naruszeniem lub narusza ona obowiązujące przepisy prosimy o zgłoszenie tego faktu TUTAJ.

Podoba Ci się to, co robimy?

Postaw nam kawę, a będziemy pracować jeszcze lepiej :)

Przeczytaj także:

DDWLKP.pl PCH24.info PCT24.pl PMI24.info PNT24.info POB24.info PP24.info.pl PSZ24.info PZL24.info

© 2012 - 2017 Dzień Dobry Wielkopolsko. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Logotypy Dzień Dobry Wielkopolsko, PCT24.pl, PSZ24.info, PZL24.info, PCH24.info, PMI24.info, PNT24.info, POB24.info, PP24.info.pl, Chcę być FIT, Skuteczna Reklama Lokalna są znakami powiązanymi z Portalem Dzień Dobry Wielkopolsko oraz jego wydawcą ROZWOJOWI.com, którego są własnością. Mogą być wykorzystywane w celach zgodnych z przeznaczeniem i za zgodą wydawcy. Użytkowanie portalu oznacza zgodę na jego Regulamin oraz Politykę Prywatności.

Używamy plików cookie, żeby ułatwić Ci korzystanie z portalu. Dowiedz się więcej o celu ich używania w naszej Polityce Prywatności i Regulaminie Portalu.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki